Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Se veled, se nélküled. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se veled, se nélküled. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Nagyjából ilyen kapcsolatban állok a párommal.2 éve indult az egész, barátnője volt. Eleinte csak szexként indult, majd egymásba szerettünk. 6 hónapot vártam, hogy elhagyja a barátnőjét, nem tette. Bele akartam vágni egy új kapcsolatba, de őt sem akartam elveszíteni. így az új kapcsolatot titokban tartottam..Hátha beleszeretek és ott tudom hagyni "A"-t..Nem sikerült, szakítás lett a vége. Utána 1,5 évig bírtam 2.-ként.Közben ugye "A" elment a barátnőjével wellnessezni, össze is költöztek, közben hangoztatta, hogy Ő engem szeret, és nagyon szenved.Kiderült a titkos kapcsolat próbálkozásom is, amikor ezt megtudta leköpött. Karácsonykor nem találkoztunk. Ott volt a barátnőjével, én meg otthon sírtam. Gyakorlatilag beszélni se tudtunk. A karácsonyi ajándékomat el sem vette, mert nem tudta hazavinni. Január elején telt be a pohár, és akkor szakítottam vele. Ismét próbáltam belekezdeni egy új kapcsolatba, de újra felbukkant, hogy Ő elhagyta a barátnőjét, AZONNAL hagyjam el a barátomat és boldogok lehetünk. Nem tettem, visszaköltözött. Utána májusban beszéltünk újra. Sokáig ismét mint szeretők, titokban találkozgattunk. Majd egy nap gondolt egyet és otthagyta a barátnőjét. A barátnője az egész megcsalást megbocsájtotta volna neki, sokat vacilált, hogy melyikőnk legyen..Én természetesen végig támogattam, néha még magam ellen is beszéltem. A végén meghozta a döntést, a barátnőjéhez visszamegy, mert én túl fiatal vagyok. Utána egy váratlan történés miatt mégis én lettem a szerencsés...Közben én még nem hagytam el a barátomat, mert ezek után féltem, hogy mikor megy vissza a kedves barátnőhöz, ők ugyanis szinte naponta beszéltek. Elutaztam a családommal nyaralni, ahol kibukott, hogy nem szakítottam az exszel. Édesanyám füle hallatára hívott egy utolsó senkiázi k.rvának és még sokkal durvább dolgokat is mondott. Amikor hazaértem, pontosan a névnapom volt, felhívott, hogy egy ajándékot akar nekem adni, és hogy menjek át. Átmentem, lefeküdtem vele, és amikor vártam az ajándékomat betoppant az exem. Hibáztam a hazugsággal, de rettenetesen megalázott. Utána elmondtam hogy azért nem mertem szakítani, mert féltem, hogy visszamegy az exszhez. Újrakezdtük.Nem mehettem fel facebookra..Gyakorlatilag minden nap szakított velem és mindenféle k.rvának lehordott. Ez a mai napig megy.Egyszer összeveszett velem, vezetett 200 km-t, hogy láthasson és bocsánatot kérjen. Az első dolga volt, hogy a bocsánatkérés után a laptomom előzményeibe belemenjen( egy teljesen új fb fiókomról bennemaradtak az előzmények, sajnos más tanulmányaimhoz kell a fb).Nem mertem elmondani neki a fb-t mert tudtam hogy veszekedés lenne, de szükségem volt rá. Látta, hogy megnéztem egy ismerős adatlapját, aki még kb. 3 éve kapcsolatot kezdeményezett velem(csupán kív. hogy jutott-e valahova, volt-e kapcsolata stb..)Teljesen kiborult, ismét leköpött..Eltelt kb 2 hét, újra béke, leígérte a csillagokat, hogy Ő megváltozik stb.. Visszamehettem facebookra, de megnéztem egy fiú adatlapját, és újra áll a bál..Illetve van egy fiú tanítványom, amiatt is. A foglalkozásomból adódóan tovább kell képeznem magam, amikor elmentem a konferenciára, egyszerűen nem hitte el, hogy ott vagyok. Telepített egy alkalmazást ami a GPS információimról tud infot szerezni. Most pedig eljutottunk oda, hogy Ő akar pszichológushoz menni, hiszen Én tettem Őt tönkre. Jogos amit mond? Nem mer velem szakítani, de megbízni sem tud bennem. Jogos a bizalmatlansága mert megnéztem egy ismerős férfi adatlapját? Vagy mert elmegyek egy konferenciára?

2014. dec. 3. 01:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
"Se veled, se nélküled, ÉLNI NEM TUDOK..." --> Nem hát, mivel ez nem élet. Megaláz többször is és korlátoz. A bizalom megszűnt létezni, ennek így nincs értelme. Annyi hibát elkövettetek egymás ellen, hogy ez már menthetetlen.
2014. dec. 3. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

'9'...folytatva, hátha írok értelmeset is:

az utolsó kérdéseidet látva: Betaposott az önértékelésed kertjébe, rakd rendbe. Te más hibát ejtettél és azt is magadon. (MEg a másik lányon, akivel "A" eggyütt volt)

Ha egy nőt megaláz egy férfi és a nő nem hagyja el, bármit ígér utánna a kan, bármit, ha visszamegy, ott baj lesz mindig! sok ilyet láttam már, sajnos.

Éveid mehetnek rá, éveid, csupán mert ...elhagytad a nyílt terepet. sokáig lesz nehéz még az életed, ha most elhagyod akkor is. Tisztázd magadban, hogy mit keresel eleve, mire vágysz. Vizsgáld meg mikor cselekszel, h úgy cselekszel-e, ami fedésben van a vágyaiddal, hogy kivitelezhető-e a kívánságod. Tetteidet egyeztesd, hogy a valóságban ne kelljen szégyelned magad. ...mondom dobd el...gordiuszi-csomó effekt!!

2014. dec. 3. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ültem az íróasztal felett azon agyalva, milyen jó, mély drámát tudnék írni, de megnéztem ezt a kérdést, és egy kabarét kaptam.
2014. dec. 3. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nincs bizalom!Ez a kapcsolat ilyen marad!
2014. dec. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
picsbe vele.
2014. dec. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

tudom, hogy mi innen nem látunk bele a kapcsolat mélységeibe, nem tudjuk, mi más van még mindezek mögött- mert biztosan van-, és nyilvánvalóan idegen ember kemény bíró, nem beszélve arról, hogy itt GYIK-en mindenki szakításra ösztönöz mindenkit, meg amúgy is mindenki k. anyukáját...


de ebben az esetben úgy érzem, a válaszolók jókat írtak. csodálom, hogy ezt bírtad két évig. ő nem "szeretett" téged, amíg volt nője, nyilvánvalóan azért nem hagyta el, mert annyira szeretett téged, ugyebár.. és amikor szakítottak, akkor sem azért, mert miattad. mert utána még a nővel kavart. gyakorlatilag azok részéről kamu szakítások voltak, sose gondolta komolyan, csak színjáték volt, hogy te elhidd, tényleg fontos vagy neki. de nem vagy az. sem a másik nő, sem te. ha most véletlenül egyetlen is volnál a számára (amit kétlek), ez nemsokára megváltozna. nem tisztel téged, és ne haragudj, hogy ezt mondom, de nem is érdemelted ki a tiszteletét. évekig a szeretői státuszban voltál, naivan elhittél mindent, amit ilyenkor tipikusan mondani szoktak. és most magából indul ki, tudja, hogy már megcsal vagy meg fog csalni, és ugyanezt a "luxust" neked már nem engedi meg, ki akar sajátítani.


erősnek kellene lenned, hogy ami maradt önbecsülésed, azt megtartsd. ez az ember téged porig fog alázni. még jobban is, mint eddig. egyáltalán nem jogos a bizalmatlansága, mert megnézted egy ismerősöd adatlapját vagy mert konferenciára mész.


a kapcsolatoknak azt mondják, három alapköve van: bizalom, őszinteség, hűség. nálatok csodálkoznék, ha az egyik meglenne részéről. de kétlem. ez így nem kapcsolat és nem is tartható.


csak arra vagyok kíváncsi, mégis, mit tudhat ez a pasi, amiért ennyi mindent képes vagy neki elviselni? ennyit nem ér meg senki. főleg, hogy ennél csak jobbat lehet találni, rosszabbat is max akkor, ha mindezek mellé meg is ver néha. de van egy olyan sejtésem, hogy az is jön hamarosan.

2014. dec. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezt a választ!


Én sem tudom mit tud. Sokak szerint olyan vagyok mint a függők, még egy esélyt adok, mindig csak egy utolsót. Mint a hülye nők többsége, próbálom azt hinni, hogy én meg tudom változtatni. Ha látja, hogy mennyi mindent beáldozok érte, majd akkor változik. De nem, közben annyi történik, hogy egyre többet adok fel magamból.

Az érdekes az az egészben, hogy tökéletesen látom magam kívülről, és mégse tudok ellene tenni semmit. Most is sanyargat, hogy nem bírja a személyiségemet. Mert Ő nem akar azon gondolkozni, hogy kivel alszom, kivel vagyok.

Talán a mit tud kérdésre az a válasz, hogy annyira romokban az önbizalmam miatta, hogy elhittem, hogy nála jobb nem jár nekem. Valóban egy megnyerő férfiról van szó, rengeteg közös hobbival.

2014. dec. 3. 09:26
 18/18 anonim ***** válasza:

Te az vagy aki látja önmagát kívülről, nem amit látsz.

Amit látsz, az nem lehetsz Te, mert akkor ki látja?

2014. dec. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!