Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti együtt lennétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti együtt lennétek egy ilyen személlyel?

Figyelt kérdés

Viszonylag távol lakunk egymástól, tudom melyik kis faluban lakik. Fél éve vagyunk úgymond együtt, egyszer nem voltam még náluk. Ha lemennék és felhívnám hogy meglepetés gyere ki a buszmegállóba itt várlak, úgy lebaszna hogy a lábamat nem érné a föld.

Valami ilyet mondana: Nem mondtad, hogy jössz, nem beszéltük meg és egyébként is! Órákat vitázna és lehet haza is zavarna...

Az a vicc megbeszélni se lehetne vele, mivel soha nem akarta hogy lemenjek...


2014. dec. 3. 09:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem ertem a nőket baszus en soha nem basznam le azert hogy lejon hozzam sot...meg orulnek neki
2014. dec. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Az első részét megértem. Én sem szeretem az ilyen meglepiket.

A második miatt viszont már aggódnék. Az baj, ha nem akarja, hogy menj.

Nem tudom hány évesek vagytok, de ha még tinik, akkor lehet otthon, nála még nem tudnak rólad Vagy nincs olyan viszonyban a szüleivel, hogy te ott lehess. Esetleg szégyelli az otthonát.

Millió oka lehet. A helyedben a "Miért?" kérdést addig tenném fel, míg ki nem böki.

2014. dec. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hívd te magadhoz.
2014. dec. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem szégyelli a lakhelyét.

De elég bunkónak tűnik ahogy leírtad.

2014. dec. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Attol fugg milyen a kapcsolatotok, fel ev nem tul sok ido , en sem vittem annak idelyen haza minden kapcsolatbol a baratomat, pont azett mert falun eltem es hat persze ott az embereket mindent megfigyelnek, valahol ertneto a lany, ha nem komoly a kapcsolatotok, nem kell a szuleinek minden tini kapcsolatot megismerni es lehet nem is tudnak a szulei rolad.

ha viszont mar nem vazgytok tinik, es komolyan bondoljatok mind 2 a kapcsolatott akkor igen furcsa hogye nem mehetsz hozzajuk. Akkor itt arra gondolok hogy valami takargatnivaloja van a lanynak csaladon belul.talan szegenyesebben elnek vagy te kerdezo ti alltok tul jol a lanyhoz kepest es ez neki cikki..... az ha baratja lenne az eszrevehetobb lenne ,pl nem akzr talalkozni veled, megvaltozott a viselkedese stb.... de hat gondolom van facebookja....ha lenne valakije gondolom ottt le is bukna

2014. dec. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Azért annak én sem örülnék ha bárki csak úgy szó nélkül meglátogatna. De nem tűnik egy túl kedves srácnak a barátod.
2014. dec. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
szerintem meg a lánynak van valaki más is ott ahol él és nem akarja hogy együtt lássanak titeket mert falun elég jol terjed a pletyka
2014. dec. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kerdezo nem lehetseges az hogy te cigany vagy? Es a baratnod magyar? Mar a legvegsobb pillanatban ez juyott az eszembe
2014. dec. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Buford Tannen ***** válasza:
semmi jövője a dolognak ahogy mondod...
2014. dec. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#9

Nálam nagyobb magyar ember nincs!

Még a nagy Magyarország pólót is szoktam hordani

2014. dec. 3. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!