Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnét tudom, hogy a megfelelő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnét tudom, hogy a megfelelő személlyel vagyok együtt? Hogyan tudok megbizonyosodni arról, hogy a személye, akivel együtt vagyok, tényleg összeillek-e vele?

Figyelt kérdés

2013. okt. 27. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Jósnő.
2013. okt. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
onnan, hogy a megfelelő személynél fel sem merülnek benned ilyen kérdések, ha igen, akkor is elveted őket.
2013. okt. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jól érzed magad vele, mind lelkileg mind pedig testileg megkapod tőle azt, amire vágysz. Közös az életcélotok. Ha gondok adódnak, azt közösen meg tudjátok oldani.

Amúgy ezt egy adott pillanatban nem lehet tudni. Azért ahhoz hosszú idő kell, sok mindenen keresztül kell menni, hogy az ember teljességgel kijelentse azt, hogy tényleg a megfelelő emberrel hozta össze a sors.

Mert lehet hogy ez csak néhány év múlva derül ki.

2013. okt. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
érzed hogy mintha magaddal beszélgetnél csomó közös van bennetek hasonlóán látjátok a világot hasonlóan gondolkodtok stb
2013. okt. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én pár exemrol már első randin tudtam h esélytelenek vagyunk együtt mégis együtt voltunk és volt sok kellemes élményünk a másságok ellenére csak engem zavart hogy tudtam nem ő az igazi és hamar vége lesz a kapcsolatnak úgyis lett végül de hálás vagyok értük addig
2013. okt. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Teszt alá kell vetni a jelöltet.
2013. okt. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Előre nem lehet tudni, az idővel derül ki, de ha sokban hasonlítotok, közös a cél, akkor jó úton haladtok. Érzitek, h más már nem kell, elfogadod olyannak, amilyen, ha gond van megoldjátok, tesztek a kapcsolatért.

Bár nálam sosem merült fel ez a kérdés, mostaninál meg főleg nem, ezen nem agyalok, örülök, h együtt vagyunk, jól elvagyunk, boldog vagyok Vele.

Nem soká haza jön melóból, s bújhatok hozzá. :)

2013. okt. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!