Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha beleszeretnetek a szeretoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha beleszeretnetek a szeretotokbe elmondanatok neki?

Figyelt kérdés

Pasik ti dobnatok a csajt ilyen esetben?

23/L


2014. dec. 3. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Lány vagyok és nincs szeretőm. Szerintem alap, hogyha kapcsolatban vagy valakvel, akkor őt szereted.
2014. dec. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kolosszus22 ***** válasza:

Előző, szerintem a szerető alatt azt érti amolyan szexkapcsolatban van valakivel, amolyan haveri viszony, szexxel spékelve.

Jelenleg én is ilyen viszonyban vagyok egy nővel, nem tudom, hogy dobnám-e, elgondolkodnék, mivel én nem vagyok szerelmes és de ő igen, akkor a végén neki lenne nagyobb szenvedés ha folytatnánk szerintem. Szerintem ezt meg kell beszélnetek, de mivel te beleszerettél így is-úgy is te fogsz jobban sérülni, hacsak nem szeretett ő is beléd.

27F

2014. dec. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ez sok dologtól függ te is tudod kérdező.

ha hiszteroid,vagy hajlamosabb a dühkitörésekre az adott lány,akkor nem keresném többet a vallomás után,mert az ilyen személyiségeknél csak egy lépés a zsarolás és a bosszúvágy a károkozás kísérlete egy adott pillanatban.

most abból az esetből indultam ki,hogy családos ember a szeretőd feleséggel,gyerekkel.

2014. dec. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Rossz oldalon vagy kedves kérdező.


Ha én pasiként szeretőt tartanék, akkor azért tenném, hogy legyen változatosság.


De egyébként alapvető különbség a férfi és a nő között, hogy a szex nem okoz lelki közeledést, vagyis, ha szexel veled, nem hiszem hogy beléd szeret.


Inkább egy tanács:


Felejtsd el, és ne is mutasd ki, mert körberöhög, és maximum még szex se lesz. Nálunk a szerető csak egy fizikai örömszerzés. Nincs lelki alapja. Nem is lehet.

2014. dec. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bocs, de mi a kérdés ?

Van egy pasi, van egy szeretője, egy csaj.

Csak szex v. több, mindegy. Legyen a neve "SZ".

"SZ"- be belezúgott egy harmadik személy, nevezzük "3"-nak.

Mit kellene elmondani ?

Te 23/L, te vagy "3", és nem tudod, hogy szerelmet valljál-e "SZ"-nek ? Főleg, nehezíti a vallomást, hogy "SZ" is lány ?

Vagy "SZ" nem veszi észre, hogy valaki beleszeretett, de pasi meg ksizúrta a dolgot, csak nem tudja, megmondja-e ?

És miért kellene rögtön dobni ?

Mindenki érti, csak én nem ?

2014. dec. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gépelési hibák nélkül és kicsit átgondolva :

Van egy pasi, van egy szeretője, egy csaj.

Csak szex v. több, mindegy. Legyen a neve "SZ".

"SZ"- be belezúgott egy harmadik személy, nevezzük "3"-nak.

"SZ" nem veszi észre, hogy valaki beleszeretett, de a pasija meg kiszúrta a dolgot, csak nem tudja, hogy szóljon-e ?

De miért 23/L a kérdező ?

És miért kellene rögtön dobni ? Hiszen nem lehet tudni, hogy "SZ" viszonozná-e. Addig minek dobni ?

Vagy a pasi biztos abban, hogy az a szerelem beteljesedne, és ő vesztes maradna ? Azzal, hogy gyorsan szakít elejét akarja venni és emelt fővel távozna ?

Mindenki érti, csak én nem ?

2014. dec. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!