Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan szakitotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan szakitottam vele? Tobbi lent

Figyelt kérdés

tehat minden jo volt 3 honapig. aztan teljesen megvaltozott agressziv lett es kovetelozo.

aztan egy nap sok dolgom volt es elfelejtettem berakni a mosni valot es o pedig elkezdett ordibalni h akkor mibe megy el meg ilyesmi aztan en is elkezdtem vele kiabalni..erre felpofozott.

itt telt be a pohar es szakitottam vele sztem ez a legundoritobb dolog a vilagon. egy not megutni, egy gyengebbet...

pedig szerettem de mar tul vagyok rajta.

nem reg ramirt. de en nem irtam neki vissza.

szerintetek is jol cselekedtem?


2014. dec. 3. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Aki egyszer megüt, az többre is képes
2014. dec. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen , jól cselekedtél ! Tarts ki a döntésed mellett
2014. dec. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nagyon jól tetted :)

minden nőnek akit megütnek ezt kéne tennie

2014. dec. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez az eset elég egyszerű, mint a faék.

De vannak különlegesebb esetek, ami miatt nem mondhatod, hogy nem szabad megütni egy nőt.

Pl ha kiérdemli mondjuk egy házasságban ha feltételezzük vannak gyerekek és neki kell vigyázni rájuk, de az egyiket engedi hanyagságból kifutni az útra és kockáztatja a saját lustasága miatt a gyerek életét, akkor szerintem jogos a pofon.

Vagy ha a nő erőszakos és terrorizálni szeretné a párját.

De a ti eseteteknél egyértelmű, hogy jobb még az elején ki kerülni egy ilyenből.

2014. dec. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
teljes mértékben
2014. dec. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 J0keer ***** válasza:
Gratulálok! Önnek jobb lett az élete!
2014. dec. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!