Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire gondoljak a fonok viselke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondoljak a fonok viselkedese alapjan?

Figyelt kérdés
Negyvenes no vagyok, jo fej, hazas. Az ev elejen a baratsagomat kerte a fonokom fb-on. Nos, jo fej, velem egykoru. Nem mindig, nem mindent, de altalabon like-ol. Birjuk egymas agyat. Ha szemelyesen beszelunk, feszeng, de en sem vagyok nagyon laza, ha feleseg ott van, kerul, mint a pestist. Nekem tetszik. Tudom, hogy ugy hangzom mint egy agyatlan tini - bocsanat - de Ti ezek alapjan mit gondoltok?
2014. dec. 4. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem megyek iszok egy kv-t aztán rágyújtok
2014. dec. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bocsi, de tényleg úgy hangzik, mint ha egy kis tini írta volna.


Nem értelek, te mit akarsz ettől az egésztől? Mert, ha jól belegondolsz, ebből nem fog semmi jól kisülni.

Mindketten házasok vagytok, ő a főnököd és férfi-nő barátság nincs. Szóval még időben vagy, hogy ne fajuljon el a dolog.


Kívülről így látszik a helyzeted.

2014. dec. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogy szeretné megbeszélni veled a fizetésemelésed.

[link]

2014. dec. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy főnökkel össze jönni mindig hiba.

Mert mi van, ha szét mentek? Akkor is a főnököd marad és elég kellemetlen lehet a légkör. Vagy kirúg hogy ne kelljen látnia, az meg még jobb...

2014. dec. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!