Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti járnátok olyan nővel aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok olyan nővel aki nálatok sokkal de sokkal kevesebbet keres?

Figyelt kérdés

-alacsonyabban kvalifikált

-kevesebbet keres



de nagyon jól néz ki és vicces

viszont szerintem túl jól néz ki hozzám

lehet csak a pénzért van velem?


fodrász a csaj


2014. dec. 4. 13:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Felszines vagy!!!Remelem a csaj rájön milyen vagy
2014. dec. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Ha ezek alapján keresel párt akkor ne csodálkozz ha nem találsz
2014. dec. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

1. Ha valaki jó fodrász (városban van) egyáltalán nem keres keveset.

2. Szerintem ez, hogy ki mennyit keres nem igazán fontos a kapcsolatnál, a lényeg az ha már közös kasszán vagytok mind a ketten a tőletek lehető legtöbbet tegyétek hozzá, és kész.

2014. dec. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

REMÉLEM!!! Lesz rá módom! Mert az azt jelenti hogy sok pénzem van! DE! Nem leszek olyan hülye hogy mutassam hogy sok pénzem van.


Ergo aki megszeret az magamrért fog. ÉS mint a békakirályban amikor már szeret és én is őt akkor fogom elmondani hogy "amúgy nem kell félned kedvesem nem fogunk rosszul élni" :)

2014. dec. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem, csak le akarna húzni anyagilag.
2014. dec. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem hülye vagy.
2014. dec. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%

Hát ha minden jól alakul kb ez lesz a jövőm :D a jelenlegi barátnőm egészségügyes és ugye közszférában nincs olyan jó fizetés...én meg nem is keveset fogok több forrásból :) csak be kell induljon a gépezet...ezért nem fogom elhagyni a barátnőmet...de ha nem lenne senkim és mondjuk havi 1 milkát keresnék akkor se befolyásolna...más szempontok alapján döntök...


21F

2014. dec. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
7.be ne másold a listát, mert felpofozlak
2014. dec. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Persze, de fordítva nem lenne már így szerintem...
2014. dec. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#8 nem félek tőled :D és nem másolom be :P ha észrevetted volna egy jó ideje nem írtam sehova :P nincs bennem kényszer érzés, hogy minden válaszba beírjam :D
2014. dec. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!