Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti járnátok olyan nővel aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok olyan nővel aki nálatok sokkal de sokkal kevesebbet keres?

Figyelt kérdés

-alacsonyabban kvalifikált

-kevesebbet keres



de nagyon jól néz ki és vicces

viszont szerintem túl jól néz ki hozzám

lehet csak a pénzért van velem?


fodrász a csaj


2014. dec. 4. 13:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

#10


Főleg hogy az arányod ha bemásolgatod 0-ra csökken és mindig jelenteni fogjuk

2014. dec. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
66%
Kisadam, abból tervezel megélni, hogy egész nap itt osztod az idézőjeles észt?
2014. dec. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én nem egy nő fizetésére vágyom, vagy anyagi segítségére. Van egy saját keresetem, támaszkodom... Ha esetleg összebútorozás lenne, akkor meg minden közös, mindegy hogy ki mennyit hozott be a közösbe.

Illetve biztos hagynék neki annyit, hogy meg vegye magának amit szeretne...

Ha egy nőt akarok, akkor a nőt nézem meg és gondolom át hogy kell-e nekem.

Lehet az munkanélküli, vagy vezérigazgató egy banknál...

2014. dec. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

basszus ember tanuljatok már meg olvasni!!!!!

NEM KISADAM A NICK NEVEM!!!!!!!!

és nem ebből fogok megélni :) meg van már miből fogok megélni jelenleg 2 munkám van, most is épp a munkahelyen vagyok és ráérek néha néha (na jó kicsit sűrűbben :D) írni 1-2 választ (na jó kicsit többet)...


egyre több otthonról végezhető munkát találok és minden otthoni munka többet hoz mint a főállásom :) az főállásom a képzések és egyéb dolgok miatt fontos, de abból is már megspóroltam egy keveset...szóval nem ebből élek meg :P

2014. dec. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Olyan nagy ezen a gyakorikérdések-en a cinizmus és kétszínűség hogy azt túlszárnyalni a leg alja anonűm forumokon sem lehet...
2015. febr. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!