Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket nem töltene el rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem töltene el rossz érzés, ha szeretnétek gyereket, de az exeteknek előbb összejön?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy szerettétek egymást, de szétmentetek, aztán összejöttél egy fiatalabb emberrel, akinek még a saját élete felépítése a célja, nem pedig a családtervezés. Ti viszont már készen álltok, és szeretnétek is családot, aztán kiderült, hogy idő közben az exed megházasodott, és gyereke is született.

Hogyan fogadnátok ezt az egészet, ha az a kapcsolatotok óta 4 év telt el?


2014. dec. 4. 16:22
 1/7 Big Poppa ***** válasza:
engem nem az exem zavarna...nem is foglalkoznek vele (es szerintem hulyeseg hogy te is foglalkozol vele) inkabb az zavarna hogy akivel osszejottel, az a sajat eletet se tudja rendbe rakni...en meg probalnek a paromnak segiteni, hogy hamarabb legyen csaladom, de nem azert mert versenyzek az exemmel
2014. dec. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

gratulálnék neki.

Ez nem valami verseny.

ha te pedig készen állsz a családalapításra akkor olyan embert kell választanod aki ugyan így van.

2014. dec. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem töltene el rossz érzés mert egyrészt nem szeretnék gyereket, másrészt szerintem egy gyerek sokszor nagyobb átok mint áldás.

Ráadásul a körülményeket sem ismerni, lehet nem is volt tervezve csak becsúszott.

2014. dec. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

jaguarral ertek egyet, megtoldva annyival, hogy ki a fenet erdekel az ex? azert ex, mert mar nincs kozunk egymashoz.

te meg erzel iranta valamit, ugye? hat ez sajnos igyjaras.

2014. dec. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem az én exxemről van szó, csak jó bénán írtam le a kérdést..

Én vagyok az akinek még fel kell építenie az életét, kezdve azzal, hogy még iskolába járok, és be szeretném fejezni jó eredménnyel, és el is szeretnék kezdeni dolgozni. A párom 3 évvel idősebb, mint én, jó munkája van, és többször beszéltünk már arról, hogy jó lenne egy saját család.

Viszont amikor az exe szóba került, hogy mi lett vele, úgy tűnt, hogy őt ez zavarva egy kicsit, hogy neki már meg van mindene, neki meg még nem teljesen van meg minden amit szeretett volna..

2014. dec. 4. 16:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Tisztában volt a koroddal, alkalmazkodnia kell hozzád.

Nem hagyhatod csak úgy ott a sulit se és suli+meló+család az kb esélytelen. Elhiheted.

2014. dec. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amikor a kapcsolatotok elején voltatok, akkor is tisztában volt a koroddal, és azzal hogy te ilyesmire még nem állsz készen. Ő választott így.

Lehet olyannal kellett volna összejönnie, aki fiatalon is akar házasságot, gyereket, kész arra amire a nő érzelmileg, agyilag stb. Vagy idősebb párt választhatott volna.


Én is fiatalabb férfival jöttem össze, (3.5 év) de ott más a helyzet, mert neki nem jelentett gondot 22 évesen megnősülni, holott a mai 30 as pasik között se túl sok a saját családos férfi, mert még a házasság gondolatától is rettegnek.


Utólag már kicsit késő az, hogy zavarja. De még mindig alakíthat ki másik kapcsolatot, ha nem tud, vagy nem akar várni. pl ketyeg a biológiai óra.

2014. dec. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!