Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác,aki ugyan messze lakik tőlem,de az egész nyarat együtt töltöttük. Azóta rengeteget skypeoltunk,meg chateltünk,volt amikor egy huzamban 5 órát is,és mostanában úgy hív,hogy hercegnő,meg tudja,hogy mostanában nem vagyok túl jól,és valami olyasmit mondott,hogy olyan törékeny vagyok,mint egy tükör,és hogy meg akar védeni ebben a törékeny világban,meg hasonló dolgokat.Viszont ma beszéltünk skypeon,és mondta,hogy egy lány akinek szerinte bejön meg valamennyire neki is ő találkozni akar vele,és úgy láttam,hogy nagyon örül,na ezután még átküldte nekem az All I want for Christmas is yout,is hozzátette,hogy ''csak téged'' és egy szívecskét,én ezt már nagyon nem értem,és nem is tudok rá mit reagálni,szerintetek?
2014. dec. 4. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá . Am nem jó, ha neten beszéltek. Tapasztalat. Neten nem jó pasizni/csajozni. Az élő számít.
2014. dec. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, bejössz neki... Viszont a távkapcsolat nem jó.. nagyon nem... De Sok siker Hercegnő ^^
2014. dec. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt hiszem ez baromi egyértelmű. Beléd van zúgva, kész. Ez nem zárja ki, hogy más lányt is vonzónak tartson, de úgyis hozzád fog közeledni... Ne hagyd lógva, vagy mondd meg neki, hogy sok lesz, ne teperjen, vagy közeledj te is.
2014. dec. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy te vagy az akivel találkozni akar! Nem?
2014. dec. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!