Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal 10 éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal 10 éve vagyunk együtt, kezd háttérbe szorulni a szex, és azt hiszem kifelé kezd kandikálni a férjem. Hogyan bizonyosodhatnék meg a dologról?

Figyelt kérdés
Egy internetes oldalon ismerkedett meg egy asszonnyal akivel eleinte baráti ismerkedős csevejek voltak majd észre vettem hogy a beszélgetéseiket törli , smseznek naponta többször emailoznak. Egymástól nem messze dolgoznak ez a véletlen műve az 100%.Tény hogy még egyszer sem jött később haza mint egyébként szerintem még nem találkoztak de vajon meddíg nem?
2007. okt. 27. 13:09
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

szia,

Mi 14 éve vagyunk együtt a férjemmel (30 vagyok). Teljesen meg tudlak értreni, hogy aggódsz a kapcsolatotok miatt. De azt nem értem, hogy miért nem kérdezel rá óvatosan, hogy miért kandikál kifelé. Gondolkozz el, hogy mit nem kap meg tőled, ami eddig megvolt, vagy min kellene változtatni, mit kereshet abban a másikban. Véletenek meg nincsennek. Beszélj a férjeddel, biztos van megoldás. Én speciel már nem tudnám elképzelni mással az életemet mint a férjem. Gondolom te is így vagy vele. Sok szerencsét, szorítok.

2007. okt. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!