Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen összezavar. Voltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen összezavar. Voltatok már ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés

Általanos iskolába volt egy fiú akinél egy évfolyammal lentebb jártam.Mindig nagyon tetszett de a szemezésnél sose jutottunk tovább. Aztán a ballagásukon mi ballagtattuk Őket. Engem pont úgy állítottak be, hogy mögötte álltam.Folyton beszólt a próbákon.. nagyon meglepődtem amikor a nevemen szólított, mivel Ő a suli egyik "menő" sráca volt..álmodozni se mertem róla, hogy tudja a nevem.Mindig olyanokat mondott, hogy "mosolyogj már rám szépségem." meg "mikor randizunk már?!".. majd összeestem amikor ilyeneket mondott.Persze én csak ráztam a fejem és vigyorogtam, mint a vadalma... meg se tudtam szólalni. Utána Ő elballagott, én meg elfelejtettem.Néha amikor összefutottunk az utcán mosolygott és köszönt.. de ennyi.

Aztán eltelt egy év.. én is leballagtam és egy este rám írt fészen.. nem is akartam válaszolni de kiváncsiságból visszaírtam.Egész éjjel beszélgettünk.Nagyon jó fej volt.Másnap is rám írt..azután is...és azután is. Annyira aranyos volt, hogy teljesen belezúgtam újra.. elkezdtünk találkozgatni is.Már majdnem összejöttünk amikor az egyik barátnőm elmondta, hogy neki is írogat és vele is találkozni akar.Egy világ dőlt összebennem.Utáltam magam amiért ennyire naiv voltam és bele se mertem gondolni, hány csajt szédíthet mellettem.Másnap amikor írt, megirtam neki, hogy keressen magának más játszótársat.Nem értette, hogy miért vagyok vele ilyen de elmondtam, hogy tudom nem csak nekem írogat és, hogy találkozni akar barátnőmmel is.. Nem tagadta csak annyit írt, hogy majd egyszer rájövök, hogy Ő mit akart tőlem..és elköszönt.Kiirta az üzenőfalamra, hogy sajnálja, nem akart megbántani.. nem értettem de inkább nem foglalkoztam vele.Többször találkoztunk véletlen,mert sok közös ismerősünk van és amugy is egy kisvárosba lakunk.Volt, hogy írt fészen de nem írtam már vissza.Sokszor kérdezték mások, hogy mi van köztünk..A haverjai folyton mondták, hogy mennyire tetszettem neki és sokat beszél rólam.Az egyik közös barátunk mondta, hogy folyton kérdezgett rólam.Nem értettem, hisz láttam, hogy más lányokkal lóg folyton, már nem is köszönt nekem, teljesen átnézezz rajtam.

Pár napja ültem két barátnőmmel este a parkba (az egyik volt az, akinek írogattok akkor amikor nekem) és Ő oda jött hozzánk a haverjával, tiszta részegek voltak.Elkezdte mondani barátnőmnek,(előttem!) hogy miatta nem jöttünk össze, pedig nagyon komolyan gondolta amiket nekem mondott akkoriban.. aztán mondta, hogy menjek vele sétálni de látszott, hogy állni alig bír, ugyhogy mondtam, hogy inkább üljön le.. elkezdte mondani, hogy nem tud elfejteni és, hogy sokat gondol rám.. mondtam, hogy ez csak szöveg, mert ha komolyan akart volna tőlem valamit, akkor nem viselkedik így velem.Aztán már sírva(!) kért, hogy adjak neki egy esélyt..nagyon meglepődtem. Igazából ott abban a pillanatban legszivessebben a nyakába ugrottam volna.De nem tettem..inkább felálltam és elindultunk haza.Egy ideig jöttek utánunk de hamar lemaradtak.Tegnapelőtt írt fészen,hogy nem gondolta komolyan amit mondott szombaton és nem akar semmit tőlem. Ma viszont amikor elmentünk egymás mellett lehajtotta a fejét, rám se nézett..pár lépés után hátra néztem és Ő is pont visszanézett rám.

Nem tudom most mivan.Vajon tényleg akar valamit vagy csak hülyít?


2013. júl. 10. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ebből filmet lehetne írni xD Am ne foglalkozz vele, ha kellesz neki amm megint rádir , addig felesleges vele foglalkozni!
2013. júl. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 birnir ***** válasza:
Bocsi de erre nem lesz sok válasz ,mert túl sok a betű... :/
2013. júl. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni a mostani korotokat. Egyébként én nem kezdenék a helyedben semmit sem ezzel a sráccal. Sosem tudhatod, hogy mit csinál akkor amikor nem vagy vele. Az ilyeneknél ritkán alakul ki tartós kapcsolat. Priviben beszélgethetünk erről ha akarsz. :)
2013. júl. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérd meg hogy tanítson meg a -ba/-be és a -ban/-ben ragok helyes használatára.
2013. júl. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. Azzal nincs semmi gond, ha egyszerre több lánnyal is ismerkedik. Ha tovább jut egyiknél, akkor kell a többi szálat elvágni.

2. Megtette, amit meg kellett tennie, de te visszautasítottad. Ezek után ne várd, hogy újra próbálkozzon. Neked kell lépned.

2013. júl. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy megkérdezem, de hány évesek vagytok? Amúgy szerintem nem tudott kiverni a fejéből, de elég nagy bunkó, hogy amúgy meg adja itt a laza, közömbös srácot. Majd be fog nőni a feje lágya. Addig ne is izgasd magad, érezd magad te is jól, randizz más srácokkal, ha úgy alakul, aztán majd ha már mindketten megértetek a dologhoz, és még akkor is úgy gondoljátok, hogy ti egymás életének értelmei vagytok, akkor megéri rágódni. Addig is keep calm and carry on!
2013. júl. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!