Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van ez? Most akkor hogyan tovább?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyok a pasival! Eleinte jól indult!Utána nem tudtam hogy mi van, .. mert hogy ritkán szexeltünk (bár én akartam volna), .. viszont keresett, elhívott magához miegymás! Úgy éreztem hogy ez se nem járás, se szex kapcsolat!

Rákérdeztem hogy ez akkor most mi, ... válasz: csak ismerkedünk (2 hónap után) Az nekem effektíve a legalja, 2 hónap után azért többet vártam! Ez nekem úgy jött le, burkoltan szex kapcsolat! Nah úgy is álltam vmelyest hozzá! De úgy érzem, még így is többet adtam felé, mint ő, ... viszont én visszafelé nem kaptam annyit! Vagy neki ennyire futja?! Aztán felvetette hogy ki hogy érez egymás iránt?! Mert hogy rajtam nem azt látja ...stb! Jelzem, én dettó ugyan ezt látom feléje! .. de ő folyamatosan engem "okolt" Meg hogy ő nem üti meg a szintemet? Végül ezt megbeszéltük!

... de még mindig nem érzem úgy, hogy "odaadóbb" lenne, vagy esetleg többet mutatna felém, ... olyan mint volt!


Ezek után a minap, szóbajött a szex! Jelzem, ritkán szexeltünk a munkája végett, 1-2x volt úgy hogy jó volt nekem! Nem éreztem részéről azt, hogy akarna, ...nem volt az a szenvedély (mint esetleg másnál) , és így én sem tudtam érvényesülni, néha már kedvem sem volt. Mert ahogy nekem lett volna jó, az úgy neki nem volt jó, ... és így úgy kellett csinálni ahogy neki jó! Nem csoda ha nem tudtam elélvezni! Engem állított be úgy hogy én vagyok a macerás! De semmi olyan hogy esetleg ő tenne értem! Jó eleinte volt, .. aztán lehet hogy épp belefáradt!

Nem nagyképűségből, de azt gondolom nem vagyok olyan rossz az ágyban, mint ahogy beállít! Eddig másnál simán el tudtam élvezni, .. de nála?! :O Nem tudom mi az oka hogy nem! Rá vagyok kattanva, .. de aztán mikor belevágunk, már nem olyan!


Nah és szóbahozta hogy szexileg, én így nem, meg úgy nem, ... hogy elveszem a kedvét, miegymás! Hogy én nem vagyok rajta stb! Hát ezen kiakadtam! Mindent rám akar húzni hogy mindenben én vagyok a hibás??!! Lehet hogy csak ő a béna!! :)

Aztán amiket elmondott felém, dettó én is ezt érzem/látom felé!


Nem vonzódnánk egymáshoz?? Vagy mi van?? Mert így nincs értelme az egésznek! Erőltetni sem akarom!

Mondta, hogy amúgy minden jól mehetne ...

Elég nyögvenyelős már így is, .. eddig soha nem volt még így senkivel! .. ment mint a karikacsapás!

Végezetül, én nem tudok olyan lenni, hogy mindent megteszek, meg változtatok, .. és visszafelé nem kapok semmit!

30/n


2014. dec. 5. 07:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Nő vagy? vagy csak imitálod?


Vedd már észre, ha valakinek nem kellesz, sem mint ember, sem mint nő. De ezt már jóval korábban észre kellett volna venned.

2014. dec. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szakíts vele

(és ne kiabálj ennyit)

2014. dec. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nőnek érzem magam!

Vannak érzései a pasinak, .... viszont elmondása szerint fél belemenni kapcsolatba! Vagy nincs elég önbizalma, és amit mondok vagy teszek, elképzelhető hogy másképp értelmezi!

Azt veszem észre, olykor elbeszélünk egymás mellett!

Lehet hogy mind ketten ugyan azt akarjuk, ... csak mégsem úgy sül el!


Ha a közeljövőben is azt látom hogy nem úgy mennek a dolgok, vagy nem változik semmi, ... akkor lezárom a kapcsolatot!

2014. dec. 5. 09:42
 4/6 A kérdező kommentje:
.. és nem kiabálok, se most, sem vele! :)
2014. dec. 5. 09:43
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor minek ez a sok felKIÁLTÓjel?
2014. dec. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
na akkor engedj meg egy próbát
2014. dec. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!