Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csapdát állítottam és úgynéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csapdát állítottam és úgynéz ki bejött, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

A barátommal több mint fél éve együtt vagyunk és vele élek,sokszor volt olyan helyzetbe hogy csaj is van a dologba, de ő mindent kimagyarázott és állította hogy csak féltékeny vagyok és én látok mindenbe többet. Láttam a fb-os beszélgetéseket (tudom nem szép) Sokszor mellette ültem a gépnél ő kapott csajtól üzenetet legközelebb már nem volt ott, válasz után egyből törölte őket és titokba irogatott párral. Csináltam egy kamu facebook-ot egy csaj képével aki szerintem neki bejönne és ráhajtottam üzenetbe. Ő lerázott és nekem megmutatta a beszélgetést de most csak kiváncsiságból megint beléptem ebbe az ál fb-ba és a haverja profiljából írt hogy ő az és ha akarok valamit akkor írjak ott hogy a barátnője ne tudja..

(R*hadt ideges vagyok)

Szerintetek is játszam végig mint aki semmit nem tud és buktassam le ha már eléget tudok?


2014. dec. 5. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd ott ezt az idiótát.
2014. dec. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Minek ez az egész nevetséges vergődés? Egyszerűen csak szakíts, és kész...
2014. dec. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem érdemes vele foglalkozni, nem akarok okoskodni, de szerintem az a fél év nagyon kevés ahoz, hogy együtt éljetek. Dobd ki erre nincs mentség.
2014. dec. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
jah takharodhat a faxba....dobd ki!
2014. dec. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én gyerekes vagyok de szerintem beszélj meg vele talit az ál-facebookról, menj el, és úgy buktasd le. Aztán persze szakíts.
2014. dec. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
biztos hogy most mire hazaér kicsit már megnyugszok, de a csaj nevébe próbálok elmenni ameddig tudok és találkozok majd vele. Szépen koppanni fog
2014. dec. 5. 18:00
 7/10 Urszi ***** válasza:
Már lebuktattad...Mit akarsz még?.. De, ha téged megnyugtat játszd tovább,de ennek is elégnek kellene lenni.Nem tisztel,nem becsül...aztán majd jön a magyarázkodás, csak nehogy bedölj
2014. dec. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy szeretem nagyon és nem elég ennyi hogy visszaírt a hátam mögött, mert már volt olyan dolog amivel szembesítettem, de kimagyarázta és hinni is szerettem volna neki. Úgy érzem hogy végig kell játszani ezt ahhoz hogy ne tudjon kibúvót keresni a tettei alól.
2014. dec. 5. 19:34
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben szépen otthagynám. Hidd el, fölénnyel távoznál úgy az életéből. Ne alázd meg Magad azzal, hogy még megbeszélitek, stb. Ez tiszta sor, vége a kapcsolatotoknak. Hagyd ott és kész, nem kell tudnia hogy miért. Én ezt tenném.
2014. dec. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egy igazi ostoba kavarós tyúk vagy, aki nem érdemli meg a fiút.


F/44 (m)

2014. dec. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!