Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, gáz ez a viselkedés vagy hagyjam rá?

Figyelt kérdés
A barátommal kicsivel több mint egy éve alkotunk egy párt. Minden rendben, imádom, kivéve egy dolgot. Kb. 3-4x alszunk együtt, ilyenkor ha hazaérünk legalább fél órát játszik a telefonján. Említettem neki, hogy nemigazàn örülök ennek, hiszen azokon az estéken is tud játszani, amikor nem vagyok ott. Erre az a válasza, hogy egy fáradt nap után neki ez kikapcsolódás.. Nem ovisok vagyunk, én 22, ő 26 éves.
2014. dec. 4. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt a fél órát igazán elnézhetnéd neki.
2014. dec. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gáz a te viselkedésed. Miért ne játszhatna fél órát a telefonját, gondolom azért közben is tudsz hozzászólni pár szót, nem elvonul valamelyik másik helységbe és fél óráig nem is hallasz róla. De igazából még az is simán beleférne.
2014. dec. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Legalabb akkor ne jatszana mikor talalkoztok. A jatek fontosabb neki... kesz rohej...
2014. dec. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg introvertált típus lehet, legalábbis mi vagyunk azok, akik a rajzból, számítógépes, telefonos játékból, egyéb nyugis, magányos cselekvésekből vesszük fel az energiát.


Én elnézném neki azt a félórát, ha azon kívül rendesen törődik veled. :D


19/L

2014. dec. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!