Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baja az exemnek?

Figyelt kérdés
Szakítottam a barátnőmmel, mert nem illetünk össze.tudni kell róla hogy depresszióra hajlamos..aznap este és még másnap is sokat sírt, de beletörődött. utána lévő napokban sokszor felhívott, beszélgettünk sokat, teljesen baráti volt a viszony. Mondtam neki hogy ha bármi segítség vagy valamire szüksége van csak szóljon. rá egy hétre írtam neki egy üzenetet,hogy nálam maradt holmikat átviszem neki. erre semmit nem írt vissza, és utána még kétszer írtam neki,de egyikre sem válaszolt. ma pedig kitette hogy kapcsolatban van ... örülök neki ha igaz, de tudom hogy nem igaz.úgy érzem nagyon megviselte, mit tegyek??
2014. dec. 5. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Égesd el a cuccait, úgyis tél lesz és sok a rezsi.
2014. dec. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vidd át a holmikat, azt hagyd békén, neki is jobb, hamarabb tovább lép.
2014. dec. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gratulálj neki, a cuccait pedig vidd el olyanoknak akik eljuttatják a rászorulóknak. És mond meg neki, hogy a vöröskereszt köszöni szépen az adományokat.
2014. dec. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mit érdekel az exed?
2014. dec. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!