Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat ezzel?

Figyelt kérdés
Van expasim, akivel a mai napig jóban vagyok, és néha rámír, hogy beugorhatnék hozzá. Mikor ott vagyok olyan furán viselkedik:babynek szólít, minden problémáját elmondja, és mikor kérdezem, hogy miért pont engem hívott, akkor közli, hogy azért, mért mikor velem van elfelejti a problémáit stb. Egyszer rákérdeztem szeret e még, de nemet mondott, többször nem mertem említeni
2014. dec. 5. 18:30
 1/4 ayattn válasza:
Szimplán csak írtó üresnek érzi magát! És mivel te meghallgatod és megérted, így hozzád fordul! Nem kell ahhoz szerelmesnek lenni a másikba hogy egy jóízűt beszélgessetek! De mivel te feltetted ezt a kérdést, így te biztos szerelmes vagy még bele!
2014. dec. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De neki rengeteg barátja van akivel dumálhat. Nem vagyok belé szerelmes csak nem értem, hogy miért ilyen mikor csak mi ketten vagyunk. Ölelget,, meg puszil. A múltkor szóba kerültek a pandák és kijelentettem, hogy nem szeretem őket erre ő úgy reagált, hogy szszeretnem
2014. dec. 5. 23:21
 3/4 A kérdező kommentje:
Kell őket, mert ő is szereti őket. Szerintem ilyeneket senki nem csinál/mond egy sima barátnak. Csak ha még szeret akkor nem értem miért nem vallja be?
2014. dec. 5. 23:25
 4/4 ayattn válasza:
lehet az embernek rengeteg barátnak mondott ismerőse! lehet hogy velük is jól el tud beszélgetni de ha megérted, jobban kellesz majd neki mint egy falat kenyér! nekem pl csak egy női barátom volt eddig(23f) de vele bármit meg tudtam beszélni, mégsem éreztem többet iránta a barátságnál!
2014. dec. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!