Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodok vele?

Figyelt kérdés

Először is barátom van. De van egy fiú, akit imádok es tetszik is, de semmi nincs köztünk. Vele álmodtam, mégpedig azt hogy csókolózunk és én kezdeményeztem.

Miert álmodhattam vele és miert pont ezt?

17/L



#álom #tetszik #csokoloztunk
2014. dec. 5. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
talán azért mert belé vagy igazából szerelmes?
2014. dec. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sokat hallgatod az aranyszemeket...
2014. dec. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ilyen mar velem is volt egyszer-ketszer! (Mondjuk akk nekem nem baratom volt, hanem szerelmes voltam egy masik fiuba) Szoval... Azt mondod h vele almodtal? Ne aggodj, ez meg nem jelent semmit! Megnyugodhatsz, mert ha (Jani a pasid, Bela akivel almodtal) ezt meg nem mondtam el Janinak, akk nem lesz rad duhos, es nem is lesz szomoru! :) (Ami pedig Belat illeti, ha jobban tetszik neked, mint Jani, akk szakits Janival es mond el neki h neked o bejon. Ha ennek Bela orulni fog akk jolcjartaly ja szakutasz Janival es Belanak sem kellenel akk se legyel szomoru, mert akk legalabb tudnad h neked Bela tetszik es nem Jani, ezzel nem hasznalnad ki.) L/14
2015. szept. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!