Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig turhetem ezt? Varjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig turhetem ezt? Varjak meg vele?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Nehez megfogalmazni azt,ami benne van most,de diohejban osszegzem.Van egy baratom,30 eves,en 21,3 hete vagyunk egyutt,jol alakult minden,ha egyutt vagyunk,el nem engednem,olelnem,rajongok erte,sot,ugy erzem szerelmes is vagyok a csudaba.Ezt o is latja rajtam,le sem tagadhatnam.Le is fekudtunk.6 honapja ismerjuk egymast,elotte csak neten bszelunk,mert kulfoldon elt.Aztan most meg alig keres,naponta egyszer hiv telefonon,neten ir egy ket smileyt s annyi.Azt mondja nincs idelye,ne haragudjak.Ha valaki arra gondolna h csaladja van,akkor a valaszom,nincs.Ismerem a csaladjat mar,szuleit stb.Szoval o nem szerelmes,csak kedvel,meg is mondta,hogy meg nem alakult ki nala a szerelem.Ugyebar ma este az emberek nagyresze miulasozik.Gondoltam en is igy toltom az estet,ehelyett csak potyognak a konnyeim.Alig vartam a ma estet,s nem jott,azt mondja hogy fest,a szobajat.Erdekes,ilyenkor...!?Pedig celzott ra,kerdezte h varom e a mikulast,gondoltam meglep,hogy talalkozunk,nem ajandekot vartam,csak hogy velem legyen.En egyedi ajandekot keszitettem neki.De lehet kidobom.Erdemes varni hogy valtozzon,s belem szeressen?
2014. dec. 5. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
21.3 pfffff bena
2014. dec. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3 hete?? mostmar latod hogy csak egy trofea voltal neki:) high five
2014. dec. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Magyarmanó ***** válasza:
ő 21 éves és 3 hete vannak együtt ha nem értenéd, első..
2014. dec. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
u.i vannak helyes irasi hibak,tudom,latom,de msot legkevesbe ez erdekelt,csak egy normalis tanacsot,valaszt szeretnek kapni. :(
2014. dec. 5. 22:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg kell tudnod, hogy milyen lábon áll a kapcsolatot illetően, hogy mennyire gondolja komolyan. Vagy van-e valami, ami zavarja, mondja el neked. Ha időre van szüksége pl. Te ezt szeretnéd tudni, legyen meg a kommunikáció, fontos.
2014. dec. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Alig keres, naponta egyszer hív"

Azért ez elég rendszeres.

Hányszor hívjon? 10x? Mi a csudát mondjon?

"idelye" ?? Hány éves vagy? Tanulni látom nem tanulsz.

Dolgozol?

Olvass, tanulj ( nyelveket is ) művelődj. Van több f--a..sz

is a világon. Te legyél egy értékes, művelt nő. Szerezz egy jó diplomát. Utána legyen valami munkád, lássa a pasi, hogy szorgalmas törekvő vagy, csak 1 fokkal legyél szebb egy múmiámál és elkelsz. Amennyiben ez a fiú kell.

Menj utána vállalj ott munkát ahol él. Gondolod neki egy olyan nő kell, aki esténként 1000 kilométerről eped utána. Bocsánat, de meglátásom szerint egy mélyen alulképzett műveletlen p..icsa vagy aki ácsingózik egy jó partira. A jó partilehetőség ha van egy kis kurfinca gerincre vág utána csáo. Legyél te a jó parti. Aki művelt, okos, jól keres. Ilyen 1000 nőből 1 akad.

2014. dec. 6. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!