Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Reménytelen szerelem? Szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen szerelem? Szerelmi háromszög? Várjak türelemmel? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Kérlek Benneteket, hogy csak komoly válaszokat adjatok és kíméljetek meg a fúú de szemét hozzászólásoktól, mert szerintem korrekt volt.


Online kezdődött 2 éve, egyre többet beszélgettünk, kerestük egymás társaságát.

Az elmúlt időben sokat találkoztunk, de nem történt köztünk semmi.

A hét elején találkoztunk, megfogta a kezemet és kiskutya szemekkel nézett rám.

Másnap reggel kaptam tőle egy emailt, amiben leírta, hogy tudja, hogy kedvelem és ő is nagyon kedvel, amíg él nem fog elfelejteni, de el akarja mondani, hogy a jelenlegi körülmények nem megfelelőek.

Elmondta, hogy van egy rosszul működő lezáratlan távkapcsolata és mindentől függetlenül ő egy monogám típus. Eddig azért nem beszélt róla, mert nem volt biztos az én érzéseimben.

Azt mondta, hogy most leginkább barátként van rám szüksége, mert nincs senki, akivel megbeszélhetné a problémáit.

Én ebbe beleegyeztem.


Aztán napközben többször kijött belőle, hogy mennyire fantasztikusnak tart és elkezdett pozitív irányba összehasonlítgatni a barátnőjével.

Elmondta, hogy amikor beszélnek, utána mindig elgondolkozik, hogy miért is vannak együtt és hogy én pont ellenkezőleg hatok rá.

Tegnap is találkoztunk, egész nap jól tartottuk magunkat a megállapodáshoz, nem voltak kilengések.

Lekísért a buszmegállóba és akkor jött a kiskutya szemekkel nézés, és a mindjárt jön a csók állapot, de megálltunk. Azon kívül, hogy mélyen egymás szemébe néztünk és összedugtuk a homlokunkat, nem történt semmi.


Éjjel írt egy levelet, hogy nagyon nagy hibát követtünk el mindketten. Ő úgy gondolja, hogy egy kapcsolatot megszüntetni két ember közös döntése, és mivel neki van a lánnyal egy megállapodása, hogy együtt vannak, így ezt nem rúghatja fel.


Viszont mindennél jobban szeret, de meg kell maradjunk csak barátoknak, ami nehéz lesz, mert borzasztó erőfeszítést igényel a részéről hogy úgy járjon el, ahogy azt helyesnek látja és úgy látja, hogy részemről is.


Már leülepedett bennem a levele, de azon gondolkodom, hogy tulajdonképpen helyesen cselekedtünk, mert megálltunk.

Azt hiszem, hogy mindkettőnk részéről mély érzésekről van szó, de nem tudom, hogy hogy kezeljem az ügyet.


Tiszteletben tartom, ha előbb le akarja zárni a kapcsolatát, csak nem tudom, hogy utána beteljesülhet-e ez a szerelem, várjak-e türelemmel.


2014. nov. 28. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy kezeld, hogy tünj el az életéből. Én ezt tenném a helyedben és ebben a szituban.
2014. nov. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem meg szereti a barátnőjét.és nem rajta múlik,hogy eggyütt maradnak vagy nem,hanem a csajon.te csak olyan vagy neki,hogy ha ló nincs,a szamár is jó.....bocsi
2014. nov. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!