Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miert csinalja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miert csinalja ezt?

Figyelt kérdés

amikor felhivom a baratnomet es le kell tennem, mindig azt vagja a fejemhez hogy "jol leraztal megint".. ez nekem rosszul esik, nem adtam ra okot hogy igy erezze/gondolja meg amugy is. feltolto kartyas vagyok, nekem se lehet vegtelen penz a telefonon, de ra sose sajnaltam, mert szeretem... viszont mar kezd elmenni tole a kedvem h felhivjam igy :(

tobb mint 1 eve egyutt vagyunk, csak sajnos tavol elunk egymastol


2014. dec. 6. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Valami miatt hisztis,és így szívja a véredet.
2014. dec. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem pic$a Ő hogy hisztis legyen es szivja a verem hetek ota :) azt tudom h naluk sok a problema, de eddig nem volt ilyen
2014. dec. 6. 11:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy összefügg a náluk lévő problémákkal. Emiatt érzékenyebb, több törődést igényelne, és telhetetlenné válik. Ezért nem látja be, hogy neked is véges a pénzed, hanem csak annyit érez, hogy ő még többet és még többet akar belőled, mert rád tud támaszkodni. És mivel érzékenyebb, ezért túl is reagál dolgokat, ami persze azon csattan, akit szeret. Valószínűleg rendes esetben nem volna ezzel gond, csak most amúgy is rossz passzban van, és sajnos sokan hajlamosak ezt azon levezetni, aki közel áll hozzájuk. Próbáld meg ezt nem annyira magadra venni, telefonon keresztül különösen ne kezdjetek el ezen vitázni, de ha személyesen találkoztok, azért higgadt hangnemben jelezheted neki, hogy ez rosszul esik, és tudhatná, hogy te nem akarod őt lerázni.
2014. dec. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem veszekszek vele, foleg nem telefonon! hnap talalkozok Vele es majd beszelunk errol.. koszonom a valaszokat :)
2014. dec. 6. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!