Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy rühellem már ezt a sz-r...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy rühellem már ezt a sz-r unalmas életet, szétunom a fejem, undoritó az egész, ha lenne csajom, jobban érezném magam?

Figyelt kérdés
nem is bánnom h egyszer én is megdöglök, sőt már várom!

2014. dec. 6. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
Ámen!
2014. dec. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, ha lenne csajod jobban éreznéd magad.
2014. dec. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ekkora szerencsétlen gyökér vagy és csodálkozol, hogy nincs nőd?! Gondolj bele mélyen kérdésembe, aztán változtass magadon! 3,6 milliárd nő van a Földön és ennél jóval kevesebb férfi, ha Neked egy sem jutott, csak magadnak köszönheted!
2014. dec. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
En is igy vagyok vele
2014. dec. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amíg így gondolkodsz nem lesz csajod.
2014. dec. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sokan azt hiszik hogy egy kapcsolat majd a rosz életből, amiben a páciensnek élni sincs kedve, egy fénnyel és áldott vígjátékot csinál. Mert a filmekben ez van.

De a valóságban ha a munkád utálod, a családoddal se vagy jóban, nincsenek barátaid, kevés a fizetésed, és lesz csajod, akkor ezek a dolgok meg maradnak ilyennek.

Csak a szerelmi életed változik, a többi marad olyan amilyen.

2014. dec. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok vele,mint a Kérdező. :/
2014. dec. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7. és kérdező. Rossza az életetek? Nem vagytok elégedettek semmivel ai benne van? Teljes felpezsdülést ajánlok nektek akciósan:ingyen.

Változtassatok az életeteken.

Nem tetszik a meló: cseréld le.

Nem tetszik egyedül: járj szórakozni.

Sokat unatkozol: keress hobbit.

2014. dec. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!