Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha egy ember többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha egy ember többet érez kedvenc híressége iránt, mint egyszerű rajongás?

Figyelt kérdés

Az utóbbi néhány hónapban nagyon foglalkoztat engem egy dolog: Ha egy ember azt mondja hogy "szerelmes a kedvenc sztárjába",(színész/színésznő, énekes/énekesnő) akkor azt csak azért mondja, mert annyira rajong már érte hogy azt hiszi magáról hogy szerelmes? Vagy tényleg az van hogy nem a sztárt látta meg benne, hanem az embert, hogy benne találta meg a számára régóta keresett ideális nőt/férfit? akit a legjobban el tudna képzelni maga mellé? Hogy ezt egy átlag emberben eddig sohasem találta, s pont egy hírességben találja meg? Mert azon elgondolkodtam, hogy nem lehet lehetetlen, összejönni egy hírességgel, mert ő is ugyan olyan ember mint mi, csupán az az egyetlen különbség van köztünk hogy őt többen ismerik.

Természetes dolog ez az egész?


2010. jan. 31. 18:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én is... hogy is mondjam. Van egy hazai 'sztár', aki ha eljön a városomba, elmegyek megnézni (de nem utaznék érte el kilómétereket), és már megismer, mosolyog, és amikor dedikál, akkor dumálunk, meg ha fellépés előtt véletlenül összefutunk. Nagyon aranyos srác, és egy darabig én is azt éreztem, hogy ő az igazi, de már lemondtam róla. Nem tudom miért. Bár amikor valahogy felhozódott témának a távkapcsolat, akkor azt mondta, hogy nem ellenzi. És a 'rajongójával' is járna, ha úgy adódna...
2010. máj. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

ez csak rajongás,addig nem lehetsz ténylegesen szerelmes míg nem beszéltél vele,nem érintetted meg és nem érezted az illatát:)


De én aztmondom,hogy bárki öszejöhet bárkivel,ha azt mind2-fél akarja^^

2010. aug. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nincs azzal semmi baj, ha valaki egy híresség iránt többet érez, mint rajongás! Nekem például úgy hozta a Sors, hogy a kedvenc sztárom és én haverok lettünk!:-)
2011. júl. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!