Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mostanában miért lett ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában miért lett ez divat az embereknél?

Figyelt kérdés

Lényegesen sokat hallok,látok olyanròl hogy az idősebb nőknek/lányoknak sokkal jobban bejönnek a fiatalabb fiùk/férfiak és a fiatalabb pasiknak pedig az idősebb nők/lányok.Minden korosztályban láttam már és sokan mesélik h pl. egy 25éves nő összejött egy 20évessel stb.

Ez divat lett vagy tényleg van köze a szerelemhez?


2014. dec. 6. 19:12
 1/9 To7ka ***** válasza:
Megbízhatóbb a fiatalabb pasi, az idősebb nő meg tapasztalt? Az én környezetemben csak olyan lányok találtak maguknak fura-fiatal fiúkat, akik rendre csalódtak és átverték őket. Így ott jobban irányíthatnak. Egy srác meg örül mindennek:DD
2014. dec. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ki az, aki divatbol jon ossze valakivel? Amugy szerintem ez nem igy van.
2014. dec. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 fahéjas Alien ***** válasza:
35%

Nem tudom, hogy divat vagy sem... de nekem az összes fiú szinte!! - aki tetszett fiatalabb volt, és a legtöbb barátom is mind fiatalabb volt nálam... persze volt kivétel is, de nem ez a jellemző. Nekem személy szerint vonzó valahol, ráadásul a fiatalok is kajálnak általában. Nem tudom elképzelni magam 29-30 éves egyénnel, de még a 26-27 is furcsa lenne. - de lehet mert ilyen örök gyerek típus vagyok és azért.

24/L

2014. dec. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért ez még nem akkora korkülönbség, hogy 25 éves 20 évessel.
2014. dec. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ezt a divatot nem ùgy értettem mint mondjuk a ruhát. Hanem mondjuk felvágmak ezzel. Csak mert én is ebben a helyzetben vagyok és meg akart győződni hogy milyen válaszok érkeznek. Mert tetszik egy fiatalabb fiù és szerintem én is neki csak nem olyan sima ügy. Aki akar az írhat privibe de csak ha tényleg lehet vele erről beszélni.
2014. dec. 6. 19:22
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem azért jönnek be az idősebb nők, mert a mostani fiataloknak értékrendje számomra rohadt kiábrándító (tisztelet a kivételnek).

26/F

2014. dec. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igaz ez, fahéjas jól mondja. Én férfiként szinte mindig pár évvel idősebb nőkkel jártam. Azt mondják, van bennem valami igazán gyermeki fiatalság. :-D Szóval kajálnak a 30 körüli nők.
2014. dec. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem látok ilyet, a környezetemben a nők idősebb férfiakkal, a férfiak fiatalabb nőkkel vannak. Köztem és a barátom közt 18 év korkülönbség van, ő a férfi és ő az idősebb.
2014. dec. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, nézd már meg hány év volt a korkülönbség a nagyszüleid között. Vagy a dédszüleid között.

Segítek: 5-10 év simán a férfi javára az általános.


Kérdező, ezt kell megértened: Csak a napjainkban létezik ilyen, hogy nagyon sok ember mindenképpen vele egykorú emberrel akar valamiért együtt lenni. Régen ez kb. millió évekig nem így ment.


36/F, 25 éves feleséggel, eddig 2 gyerekkel

2014. dec. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!