Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet valaha úgy barátom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valaha úgy barátom hogy izzad a kezem?

Figyelt kérdés
nagyon ciki ez nekem de sajnos nem tudok mit csinálni izzad a kezem és kellemetlen más kezét megfogadtam. Mit csináljak? Lesz így valahogy barátom? Mit tanácsolták?

2014. dec. 6. 20:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar. Ismerek olyat akinek szintén izzad
2014. dec. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 To7ka ***** válasza:
Persze:) Erről nem Te tehetsz. Valaki biztos jön, aki annyira megkedvel, hogy nem zavarja. (sőt aki minden mást szeret benned, biztos nem ez fogja zavarni)
2014. dec. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Akit ez zavar, annak nincs minden rendben a fejében.
2014. dec. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ezzel nincs semmi gond.
2014. dec. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Már hogyne lenne. Az izzadás természetes dolog. Van aki jobban izzad és van aki nem. Ez még nem gáz. A fiúknak a lába szokott izzadni és az ám rohadt büdös mégis van barátnőjük :D
2014. dec. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
Pszichés okok miatt is lehet, vagy csak hiperhidrózis [extrém izzadás]. Ha pszichés, egy jó párkapcsolat helyretehet [lelkileg;testileg is]. Ha fizikális a gond, irány a háziorvos először!
2014. dec. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerelem


Már megint itt van a szerelem

Már megint izzad a tenyerem

Minek, minek, minek, minek

Már megint csak őrája gondolok

Már megint csak akarok egy nagyot

Minek, minek, minek, minek


Már megint csak őt látom mindenütt

Már megintcsak őt hallom mindenütt

Minek, minek, minek, minek


Szerelem, szerelem, szerelem

Szerelem, szerelem, szerelem

Köpni kell, köpni kell, pü, pü

2014. dec. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ezzel semmi gond nincs. Attól izzad amúgy, mert zavarbam vagy, vagy állandóan, mindentől függetlenül?


23/F

2014. dec. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ezzel nincs semmi baj.

Egyébként meg van rá megoldás.

TV-ben is vo olyan lányról szó akinek nagyon izzadt a keze az ujjai is folyamatosan de kezelés segített.

2014. dec. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hidd el, nem ezen fog múlni :)


Amúgy nekem is izzad a tenyerem... éppen ma használtam rá egy készítményt ami működött is, izzadás megszűnt. Viszont hozzáertem párszor az arcomhoz, és néhány óra múlva rákvörös foltok lettek az arcomon :/ kezemen nem volt gond, de az arcomon mintha allergia lett volna... többé nem használom az tuti.


Mennyi idős vagy amúgy?

2014. dec. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!