Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy buta leszek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy buta leszek egy kapcsolathoz, ha valaha véletlen lesz barátom?

Figyelt kérdés
Huszonévesen még mindig nem volt kapcsolatom, tizenéves koromból teljesen kimaradtak az ilyen dolgok, nem volt lehetőségem "megtanulni" hogy is mennek. Félek, hogy ha egyszer lesz egy barátom (amire mondjuk nem látok nagy esélyt) nem fogom tudni hogy kell "viselkedni" egy kapcsolatban, elrontom és örökre egyedül maradok.
2014. ápr. 20. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Valahol mindenki elkezdi...ne drámázz ezen. Megy az majd magától.
2014. ápr. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
fog az menni magától is :) nekem is most van eőször barátom, és ő azt mondja h nagyon jó barátnő vagyok :) viszont neki már volt egy pár és ő meg mindent elszúr.... szóval nem az számít h mennyi kapcsoaltod volt már, 17L
2014. ápr. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

Huszonévesen lehetne annyi gógyid, hogy tud ez nem így van.

Ha egyszer megismerkedsz valakivel nem fog az első kis hiba után ami a tudatlanságodból (is) adódhat otthagyni.

2014. ápr. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha értelmesen állsz neki, akkor nem leszel "buta" a kapcsolathoz. Nekem először 22 éveen volt egy rövidebb kapcsolatom, aztán 28 éves korom óta a második, ami hosszabb ideje tart, és szerintem nagyon jó irányba halad.


Egyszerűen minden eszközzel törekedni kell a kapcsolatban a bizalomra, empátiára, kompromisszumokra és intimitásra, és tudatosan tenni kell az idegesség, féltékenység, passzív agresszió, a sértődöttség, a veszekedések ellen. Ennek az alapja (dobpergés...) a kommunikáció. Minél kevesebbet kell hagyni a telepátiára, arra, hogy a másik találja ki, mit érzünk, mire gondolunk. Ehhez kell egy adag őszinteség, empátia és alkalmazkodókészség, de nem nehéz.

2015. aug. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!