Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a barátomnak Karácsonyra?

Figyelt kérdés

Nem akarok venni,hanem saját kezuleg csinálni,mert ugy sokkal jobban személyes. :)

Sutit tuti nem. De akkor mit?

Olyanra gondoltam,hogy ilyen kis szerelmes cetlikék minden napra,egész évre. :)

Vagy ez tul gagyi?



2014. dec. 6. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Szilvásbuktát
2014. dec. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hógömböt, interneten vannak hozzá útmutatók. :)
2014. dec. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ez a cetli elég fos ötlet
2014. dec. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
azt nemá karácsonyra add neki
2014. dec. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Végül is: én tuti örülnék, ha egy lány 365 db parfümjével befújt cetlire külön-külön a pontozott részre mindig más jelzőt írna a saját kezével: "Ma azért szeretlek, mert ..... vagy! Én tuti minden nap reggel kiválasztanám az aznapi hangulatomhoz illőt, és azzal indulnék el otthonról. :-]
2014. dec. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az utolsoval értek egyet :P

Ez nagyon aranyos,énis orulnék neki :D

2014. dec. 6. 20:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Mivel fiúról van szó, szerintem ne vesd el a süti ötletét, tudod, hogy a hasukon keresztül vezet hozzájuk az út. ;) Viccet félretéve, nyugodtan süss neki egy kis tálca/doboz sütit, akár ki is találhatsz valami ötletes csomagolást (saját készítésű doboz, kidíszített befőttesüveg...). Ezen kívül persze nyugodtan adj mást is, például keretezz be neki egy képet, csinálj kollázst vagy ilyesmi, de én a cetliket inkább hagynám. Ez inkább olyasmi, aminek egy lány örül, nem túl férfias dolog. Sőt, őszintén szólva lehet, hogy még én sem igazán tudnék mit mondani, ha ilyet kapnék a barátomtól. ;)
2014. dec. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi a hobbija?
2014. dec. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
én :D
2014. dec. 6. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!