Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez nem gyanus? Lehet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem gyanus? Lehet, hogy csak vigasztalodni akar?

Figyelt kérdés

17 eves vagyok. Van egy fiu baratom aki egy evvel idosebb nalam, regota joban vagyunk. A nyaron volt egy egyejszakas kalandunk, aminek az lett a kovetkezmenye, hogy kb. novemberig ilyen se veled, se nelkuled,baratsag extrakkal volt a viszonyunk. Aztan o osszejott egy nalam is fiatalabb lannyal, es akkor minden megvaltozott. Az en fejemet le szem sz.arta, egy honapig SEMMIT nem kommunikaltunk, pedig elotte mindent egymassal beszeltunk meg, odaig fajultak a dolgok hogy nem koszontunk egymasnak ha osszefutottunk. En mar kezdtem beletorodni hogy ez a hajo elment, amikor is mult heten egy sulis rendezvenyen a srac odajott hozzam hogy tisztazzuk a helyzetet, merthogy hianyzok neki es fontos a baratsagunk. Persze nekem is fontos, ezert kibekultunk, es minden fullhepi volt, csak aztan ket nap utan kibujt a szog a zsakbol, amikor megtudtam, hogy fel (!) nappal a bekulesunk elott szakitott a baratnojevel....merthogy az allitolag megcsalta...

Persze bennem is megfordult es a baratnoim is azonnal ezzel jottek, hogy szerintuk csak vigasztalodni akar velem aztan ha megint jon neki valaki, megint otthagy a fenebe....

Nem tudom mit kene tennem, beszelnem vele a felelmemrol vagy valami, de felek hogy akkor megint osszebalheznank, es o nekem nagyon fontos...

Ti mit gondoltok, mi a velemenyetek? Elore is koszi.


2014. dec. 7. 00:14
 1/5 To7ka ***** válasza:
Te vagy a vésztartalék, vigaszdíj...:/ Elég vacakul hangzik ebből, amit leírtál. De Te tudod mi jó neked!:)
2014. dec. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt így nyilván nehéz megmondani, de szerintem olyan embertől, aki lefektetett, és utána még csak össze sem jött veled, ne számíts hosszú/tartós/őszinte kapcsolatra. Bocsi, de ez a véleményem. Szerintem inkább hagyd a fenébe, ha ezt lezárod, nyitott tudsz lenni valami újra. :) Biztosan jön valaki új, aki hozzád illik, nem ilyet érdemelsz! :)
2014. dec. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jaj ne ne ertsetek felre :)

En akkor sem es most sem akarok komoly kapcsolatot vele, ezt mar az elejen tisztaztuk hogy itt komoly dolgokrol nincs szo es nem is lesz :)

2014. dec. 7. 00:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Sokan beleesnek abba a hibába, hogy ha bejön egy párkapcsolat az életükbe, akkor hanyagolni kezdik a barátaikat. Lehet, hogy szakításkor rádöbbent arra, hogy fontos a barátság, és megbánta, hogy minden figyelmét csak a friss szerelemre fordította. Egyszer én is jártam hasonlóképpen. Van egy fiúbarátom több éve, és egyszer összeszedett valami csajt, akibe belebolondult, a nő viszont kb. eltiltotta minden női ismerősétől. Ő meg volt olyan hülye, és engedelmeskedett, letörölt mindenhol, amikor pedig számon kértem, röviden közölte, hogy van valami nője, akivel végre boldog akar lenni, és ne keressem többet. Beolvastam neki, aztán hagytam a francba. Pár hónap múlva persze jött a bocsánatkérő üzenete, hogy nekem volt igazam, a nőnek több szeretője is volt mellette, és nem egy barátsága ráment a dologra. Megbocsátottam neki, de kellett egy kis idő, mire visszaállt a bizalom.

Adj neki egy esélyt, hogy rendezzétek a barátságotokat, de tisztázd vele, hogy legközelebb ilyen lehetőleg ne legyen, és senkiért ne ejtse a baráti viszonyt, ha tényleg fontos neki.


25/l

2014. dec. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lol ha közölted h csak barátság akkor mi a probléma? Akkor foglalkozik veled ha akar akimeg összejön vele nyilvan aza fontos nemegy csaj akivel max dugni tud meg barátként tekint rá... A barát zóna pedig nem azt jelenti h majd a bnoje mellett rad szentelje az idejet mikor otta bnoje... Inkabb örüljön h vki végre szereti/szerette egy ideig, temeg csak barátvagy mitvársz? Hamegmár vége vele nyilvan több ideje jut rad es akar folytatódhat a kaland.
2014. dec. 7. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!