Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is elofordult ha veget ert egy nagy szerelem (foleg az elso), oktol, feltol, fuggetlenul, ugy ereztetek vege mindennek es ilyen tobb nem lesz?

Figyelt kérdés
2014. dec. 7. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen szerintem ez mindenkinél így van. Mindig csalódunk ilyenkor a szerelemben és teljesen elkeseredünk. Aztán jön valaki aki miatt megint hiszel és utána már kevésbé fog fájni. Aztán egyszer eljutsz oda, hogy megtalálod a hozzád valót akivel stimmeltek minden szinten, ott majd anyagi gondok lesznek és ez így megy szépen tovább és tovább
2014. dec. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen. De már arra jutottam, hogy ami nem megy, nem kell erőltetni. Majd biztos akkor fog jönni, amikor a legkevésbé számítok rá, addig más dolgokba fektetem az energiámat.
2014. dec. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első szerelmemmel,mikor szakítottunk azt hittem sosem leszek túl rajta. Évekkel később is vonzódtam hozzá,de mikor lehetett volna valami passzoltam-nem jó a múltban élni. Mára vőlegényem van és minden jó :) Az első szerelemhez nem lesz fogható semmi,de jön majd egy másfajta érzés,ami ugyanolyan jó lesz :)
2014. dec. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hat ki tudja, lehet en is igy jarok, ahogyan elmondtatok:))
2014. dec. 7. 18:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Én most, a második után érzem ezt. És úgy is lesz.
2014. dec. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ezt mindenki így érzi. És nagyon sok idő kell amíg begyógyul a seb. Viszont egy nagyon nagy szerelemet mindig nehéz überelni :( Sőt nagyon ritka ! 3 éve elhagytam életem legnagyobb szerelmét mert eltompultak bennem az érzések, és kiskaput kerestem. Mikor szakítottam vele szinte bizonyos voltam hogy jól döntöttem, majd idővel egyre jobban kételkedtem benne. Sajnos már nem tudom visszacsinálni a történteket. Baráti körömben én azt tapasztaltam hogy a nagy szerelmek előbb vagy utóbb mindig újra lángra kelnek, csak az esetek többségében már túl késő! Hiába van meg a viszonzás, ha már elkötelezte magát egy mások fél mellett.:( Remélem te szerencsésebben jársz majd.
2015. jan. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!