Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszamenni az exhez? Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszamenni az exhez? Lehet jó, vagy zsákutca?

Figyelt kérdés
Nyilván attól is függ miért mentek szét, és egy sor más dologtól is. A kérdés az, h ki hogy járt az itt lévők között, jó sült-e ki egy ilyenből, vagy rosszabb lett. Milyen problémákkal szembesültél, mire nem számitottál, illetve ha új kapcsolatba léptél az jobb-e, röviden ennyi a kérdés... :)
2014. dec. 7. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Ezaz egyszerűbb út.
2014. dec. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 To7ka ***** válasza:
59%

Ma este minden 5. lány azt kérdezi, hogy visszamenjen-e exéhez vagy keressen rögtön új barátot aki iránt nem érez semmit...???

Egy bizonyos idő után, ha nem a megszokás, a "függőség", a kényelem miatt lenne vele, akkor miért ne? Előfordult kisebb koromban, 3 év, fél év szünettel, és tökéletesen működött.

Persze volt 1 hét után is...:D Na azt nem ajánlom... Ugyanabba lépsz vissza, amit nem tudtatok megbeszélni, és nem fogjátok legközelebb se, aztán ezt lehet ismételni egy párszor..

2014. dec. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én amondó vagyok,hogy az ex nem véletlenül csak ex,valami oka mégis csak volt a szakításnak.Innentől meg miért is melegítene fel az ember olyasmit,ami valamiért nem működött már egyszer?Szerintem nincs értelme.
2014. dec. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2-es: én nem lány vagyok, szerintem férfiakban is felmerülhet ez a dolog. A kérdést meg lehet fordítani: Jobb-e az új, vagy jobb volt a régi?
2014. dec. 7. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!