Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy nagyon jo lany baratom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nagyon jo lany baratom, aki irant tobbet erzek mint baratsag mar megprobaltuk de most nem ment, kesobb ha tobb elet tapasztala lesz lehet szerited valami?

Figyelt kérdés
Ugy erzem megtalaltam akit eddig.kerestem.3honapot voltunk eggyut megismertuk egymast nagyon tisztel becsul s tudja ilyen normalis fiut nem fog találni mint en.Ha kicsit több èlettapasztalata lesz akkor lehet meg valami,ha rá jön hogy normalis fiú kell neki ? Vele tudom csak elképzelni a jövőm.Bizom abban hogy akik egymashoz tartoznak azok egymásra találnak.(telorol irtam bocsi)
2014. dec. 7. 19:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem. Legalábbis nem úgy, hogy egyik reggel úgy ébred, hogy deéretlenvoltamésmégisőtakarom. Gondold végig miért nem vagytok együtt.. közben sűrűn gondkodj el azon, hogy Te biztos érett vagy-e, ha azt hiszed csak Vele van a gond.
2014. dec. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!