Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Újrakezdés több év után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újrakezdés több év után?

Figyelt kérdés
Volt már valakivel olyan,hogy összejött egy nővel/férfival és nagyon megszerették egymást,de az élet úgy hozta,hogy el kellett válniuk ,de évek után újra egymásra találtak ? Vagy valami hasonló? (kíváncsi lennék akármi hasonló storyra...)
2014. dec. 7. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:

igen, mert a lányt nagyon befolyásolták hogy miattam eléggé lecsúszott volna mások szemében, mivel elég hamar befordultam magamba, miután megismertem őt, a többiek meg azt hitték, hogy ezért én valami félénk sz@r pasi vagyok.


Oka volt amiért magamba fordultam, de ahelyett hogy ő mellettem lett volna, lelépett egy másik pasival.


Aztán később mondhatni hogy újrakezdte volna velem, mikor úgymond "megjavultam", de finoman elküldtem a büdös francba :D (valójában szépen, nem bunkón nem foglalkoztam vele.)


De a happyend hiányzik. És nem is lesz, mert olyan lány nem igazán kell, aki mellett nem történhet velem rossz dolog, mert akkor lelép.

2014. dec. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Újramelegítve csak a töltöttkáposzta jó...ezt jegyezd meg!
2014. dec. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Iiigeeeeen! :) A jelenlegi (és remélem végleges) Párommal 5 évvel ezelőtt voltunk együtt 1 évig, de szakítottunk. Most lassan 1 éve ismét együtt vagyunk és csodálatos minden. Mondhatni felnőttünk egymáshoz. :)

Korábban én sem hittem volna ilyenbe, de szerintem az sem mindegy, hogy mi okozta korábban a szakítást, pl. ha a bizalom hiánya, megcsalás, stb., akkor nem vezet jóra, ha újra összejön a 2 ember, mert a bizalom nem jön vissza úgysem. Mindenesetre létezik ilyen, én vagyok rá az élő példa. Nálunk a "felmelegített káposzta" sokkal-sokkal másabb és finomabb. :P


22N

2014. dec. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előttem szólónak: Úgy érted ezt,hogy ha például bejön a képbe egy harmadik,és azért történt a szakítás,akkor azt a fajta szakítást nem érdemes újramelegíteni?
2014. dec. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Újrakezdeni lehet szerintem néhány hónap,vagy néhány év után is,csak nem mindig érdemes.Akkor van csak értelme,ha mindkét fél lehiggad,és úgymond felnő egymáshoz.Ha ez nincs meg,akkor a régi hibák újra elő fognak bukkanni.

Én mondjuk például még mindig reménykedek,hogy tiszta lappal egyszer újra kezdhetjük az egészet,ami köztünk volt,akkor is,ha nem volt komoly kapcsolat.Bár még frissek a sebek,pár hónaposak,ugyanakkor én már sok mindenre rájöttem,nagyon hiányzik,és remélem,ő is elgondolkodott azóta pár dolgon.

Szóval gondold át,változott-e bármi azóta benned,vagy az exedben,mióta szétmentetek,és hogy a helyzet még menthető-e.

2014. dec. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!