Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk tényleg ilyen visszataszí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk tényleg ilyen visszataszító egy olyan lány akinek gyereke van?

Figyelt kérdés
2 gyerekem van és szerencsére stabil párkapcsolatban élek a férjemmel, viszont egyik barátnőmet egy csúnya szakítás után, hogy kicsit felvidítsam elkísértem egy szórakozóhelyre bulizni. Mikor egyszer egyedül maradtam, odajött egy egészen helyes fiú, és elkezdett udvarolni/nyomulni. Az elején hagytam egy picit, hagy bókoljon, bevallom jólesett, hogy rám mint 2 gyerekes anyukára is felfigyelnek a pasik, viszont mikor egyszer csak megkérdezte, hogy mivel foglalkozom, nem akartam hülyíteni szegényt, megmondtam, hogy gyesen vagyok...Erre szó nélkül faképnél hagyott...Ez kicsit elszomorított...Van olyan barátnőm, aki szintén anyuka, de elváltak a férjével, és mindig meséli, hogy milyen nehéz így ismerkednie, de azért nem gondoltam, hogy ennyire rossza a helyzet...L/26
2014. dec. 7. 21:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom milért csodálkozol. Amíg van másik lány, akinek nincsen ilyen "extra terhe" addig azt fogják választani.
2014. dec. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Engem abszolút nem zavarna.
2014. dec. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Tényleg ennyire. A legutolsó opció, vagy inkább egyedül.
2014. dec. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
miért nem kezdted a srácnak azzal, hogy férjed is van? tudod, ha én is lemennék egy discoba, és hagyná egy nő hogy udvaroljak, miközbe két gyereke van, hát mit gondolnék róla? azt hogy egy ku rva. vállaltál két gyereket, maradj otthon velük, vagy menj a férjeddel discozni
2014. dec. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Szerintem szemèlytől függ,számomra pl nem
2014. dec. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Szórakozó helyen szerintem ne is várj mást.


Mármint oda főként nem kapcsolatkeresés céljából járnak az emberek..

2014. dec. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
64%
Ên nem nevelném más kölkét.
2014. dec. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Fordított esetben te mit mondanál, hogy egy apa pótanyukát keres a fiának/lányának?
2014. dec. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
A hátam közepére se...szerencsére mindig van olyan opció, hogy gyerek nélküli, független. Akkor minek vállalnék be egy ilyet?
2014. dec. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
te összejönnél két gyerekes sráccal? na ugye hogy nem nevelgetnéd más fattyát, inkább a sajátod :D
2014. dec. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!