Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk tényleg ilyen visszataszí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk tényleg ilyen visszataszító egy olyan lány akinek gyereke van?

Figyelt kérdés
2 gyerekem van és szerencsére stabil párkapcsolatban élek a férjemmel, viszont egyik barátnőmet egy csúnya szakítás után, hogy kicsit felvidítsam elkísértem egy szórakozóhelyre bulizni. Mikor egyszer egyedül maradtam, odajött egy egészen helyes fiú, és elkezdett udvarolni/nyomulni. Az elején hagytam egy picit, hagy bókoljon, bevallom jólesett, hogy rám mint 2 gyerekes anyukára is felfigyelnek a pasik, viszont mikor egyszer csak megkérdezte, hogy mivel foglalkozom, nem akartam hülyíteni szegényt, megmondtam, hogy gyesen vagyok...Erre szó nélkül faképnél hagyott...Ez kicsit elszomorított...Van olyan barátnőm, aki szintén anyuka, de elváltak a férjével, és mindig meséli, hogy milyen nehéz így ismerkednie, de azért nem gondoltam, hogy ennyire rossza a helyzet...L/26
2014. dec. 7. 21:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

"ilyen visszataszító egy olyan lány akinek gyereke van?"

1)milyen? 2) miért lány? akinek férje és 2 gyereke van.

Nem akar szórakozni, bulizni egy családanyával - ez nem azt jelenti, hogy "visszataszító " vagy, hanem, hogy ő egy normális fiú volt. Ellentétben veled.

2014. dec. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Ha úgy hozná az élet, nem zavarna, hogy van gyereke az illetőnek akivel randizom, ha azt látom, hogy nem hanyagolja el, rendesen törődik vele...:)

A válaszok tükrében egy konklúzióm van...Nagyon kell vigyáznom a férjemre, hogy ne kerüljek ilyen helyzetbe...:)

2014. dec. 7. 21:29
 13/20 anonim ***** válasza:
Valószínűleg egy 22 (most csak mondtam valamit) éves gyereknek nem olyan vonzó egy 2 gyermekes anyuka, főleg ha a férje is valahol a közelben lehet. Fiatalon még nem igazán várható el az emberektől, hogy más gyerekével foglalkozzanak, amikor még ők is gyerekek. Meg ez ilyen evolúciósan kódolt dolog. A férfi is át akarja örökíteni a génállományát. Persze ezt megteheti egy olyan nővel is, akinek már van gyereke, de akkor is más férfi génállományát is el kell tartania. Szóval sajnálatos, de tényleg nehéz az elvált anyukák helyzete még, ha fiatalok is.
2014. dec. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Normális férfiak esetén nem, nem visszataszító.


Csak pont a komolyabb, normális férfiak között látom, hogy visszahúzódóak. Nem értik a nőket, sok visszautasítást kaptak és ritkábban fognak odamenni hozzád ismerkedni. Én tudom, hogy a normális nők pedig pont a normális férfiakat várják (elvileg) de a gyakorlatban valami nagyon nagy szakadék van..


Kalandoroknál viszont lehet, hogy rossz pont.

2014. dec. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Én nem kezdenék veled.

Mint már elöttem is kifejtették, keresnék olyat akinek nincs gyereke, és nincsenek ilyen kötöttségei.

25f

2014. dec. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Én nem nevelném más gyerekét.


28/F

2014. dec. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

a jó Isten őrizzen meg tőlük!

25F

2014. dec. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 full twirl ***** válasza:
Nos a kisgyermekes anyukák, amikor férfiakkal ismerkednek "apát" keresnek és nem "pasit", főleg, ha a gyerekek velük élnek. Egy olyan nővel akinek már van gyermeke nem lehet csak úgy spontán elmászkálni ide-oda vagy neki esni egymásnak, amikor a kedv úgy hozza. Hiányzik a kapcsolatból a spontaneitás, ami főleg annak az elején szükséges. A férfiak nagy részének szüksége van erre, hogy úgy érezze, le tudja nyűgözni a párját és meg tudja mutatni milyen sokoldalú férfi is ő. Viszont, ha az asszony rögtön a kapcsolat elején "belekényszeríti" az apaszerepbe, akkor ő nem tudja megmutatni a teljes valóját a nőnek és mindig benne lesz egyfajta hiányérzet, amire később a kapcsolat is rámehet.
2014. dec. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Hát 26 évesen még fiatalnak számít valaki egy újrakezdéshez. Ha 34 lenne, az durvább szerintem... :/ Önmagában az újrakezdés is nagy para, mert mindenki hozza a múltját, a tapasztalatait. Bizalmat létrehozni és megtartani munkába kerül, csak sokan azt hiszik, amig a szerelem elvakít, hogy minden oké lesz, aztán kiderül elég hamar, hogy milyen ellentétek feszülnek, és mennyire viszi át a szerelem ezeket a dolgokat. Gyerekkel még nehezebb a helyzet, de szerintem ne legyen illúziód afelöl, hogy ha nem lenne gyerek, akkor tök simán menne minden. Mindig ott lebeg, h mi van ha az ex-szel rendeződik a dolog, folyton képben lehet a gyerekek miatt, ez sok férfinek riasztó. De abszolút joguk van a nőknek is esélyt kapni az élettől egy ilyen helyzetben is.

Amúgy hallottam olyat a környezetemben, aki 2 gyerekes anyukaként egy szintén 2 gyerekes apukával (!) jött össze, és tök jól összehozták a dolgokat a szülők is, gyerekek is megbarátkoztak, szóval még történhet (relatíve) happy end is. :)

2014. dec. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én megdugtalak volna
2014. dec. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!