Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam vele 3 hét után....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam vele 3 hét után. Jól tettem szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szakítottam barátnőmmel 5 hét után, mert úgy éreztem sok mindenben nem szimpatikus, nem értjük meg jól egymást. Nem akartam, hogy hitegessem azzal, hogy vele maradok. A szakítás 4 napja történt, de azóta is hiányzik és bizonytalan vagyok hogy jól tettem-e. Állandóan eszembe jut, hogy milyen jó lenne folytatni. Néha el is határozom, hogy felhívom és megkérem, hogy bocsásson meg, viszont ilyenkor elfog egy olyan érzés, hogy lehet mégsem kellene, mégsem jó ötlet ezt tennem, mert hát csak azért szakítottam, mert nem volt jó.


Mit gondoltok miért változik ilyen gyakran a véleményem, mit jelent ez?


2014. dec. 7. 23:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Tapasztalatlan vagy,idióta vagy,ribizli vagy.
2014. dec. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg vele még egyszer , nem hiába gondolsz rá olyan sokat.
2014. dec. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!