Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon örökre ilyen maradok? 19/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon örökre ilyen maradok? 19/F

Figyelt kérdés

Az életemben soha nem tudtam hinni senkinek, soha nem tudtam megbízni senkiben. Egyetlen embert sem engedtem közel magamhoz eddigi életemben, mert tartok tőle hogy megbántanak. És pontosan ez igazodott be, volt egy kapcsolatom, ami két évig tartott. Megpróbáltam hinni neki, és megbízni benne, de nem ment, soha. Ezért nagyon sokat veszekedtünk, és végül ezért szakítottunk, és ment tönkre az egész. Ez miattam történt, mert képtelen vagyok megbízni bárkiben. Elég drasztikus, de ezek között ott van a saját anyám is, aki egyedül nevelt fel, két testvéremmel együtt. Félek az emberektől, hogy megbántanak. Ezért senkiben nem bízok meg és senkit nem engedek közel magamhoz, mert ha megpróbáltam akkor is csak fájdalom ért.


Mit gondoltok erről? Menthetetlen vagyok?


2014. dec. 8. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem másokban kellene megtanulnod megbízni, hanem magadban. Utána menni fog másokkal is.


17/L

2014. dec. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És azt mégis hogyan tegyem? Vagy ez miért lehet? Ezen hogyan tudnék változtatni?
2014. dec. 8. 18:12
 3/7 anonim ***** válasza:

- Milyennek látod magad, ha tükörbe nézel?

- Mi az, amire a másik nem felnézhet benned?

- Tiszteled, elfogadod magad? Miért/miért nem?

- Mi az, ami hiányzik belőled? Hogyan érheted el, hogy meg legyen benned?

- Hogyan változtathatsz magadon, hogy férfinak érezhesd magad? Mit gondolsz, mi tesz téged férfivá?


Írd le a válaszaidat egy lapra, és olvasd el minden nap, és ez a lap mindig legyen nálad. És változtatni úgy tudsz, ha próbára teszed magad, hogy megpróbálsz megbízni valakiben. Ekkor tiéd lesz a sikerélmény, hogy "igen, én megtettem minden tőlem telhetőt".


17/L

2014. dec. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megbízni teljes mértékbe sose kell senkibe, mindig legyen menekülőút, például ha egy lányt viszel fel lakásodba dugd el az értékeid biztos helyre hogy ne férjen hozzá, meg mindig figyelj oda kimit beszél a hátad mögött, ne legyél beteges de mindig figyelj oda mindenre hogy ne csalódhass
2014. dec. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Eljön majd a nap, amikor senki szava sem tud majd letörni. Akkor már erős leszel. Nem fog érdekelni, hogy ki mit mond, hiszen egyetlen dolog lesz biztos számodra: méghozzá az, hogy neked mi az igaz. Benned mi van, számodra mi jó, meg neked mit jelent. Történhet bármi, te biztos leszel annyira magadban, hogy lásd, mi a te utad, és mi az, aminek köze nincs hozzád



Nem tudom miért de érdekel a te storyd.

2014. dec. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kapcsolat ügybe bízni a másikba próbálj úgy hogy legyen néhány barát szintü "jelölted" vagy esetleg szexpartner arra az esetre ha elhagynának, de megcsalni, átverni nemkell, úgykell csinálni, hogy ne kavarás legyen, cask a te fejedbe létezik terv másnak ne tünjön fel.
2014. dec. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezzel csak az a baj, hogy ezt nem tudnám megtenni, mert 100%-ban hűséges vagyok. "Ja, minden pasi ezt mondja". De nem, én tényleg az vagyok. És olyankor más lány szóba sem jöhet. Akkor sem, ha csak a fejemben létezne.
2014. dec. 8. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!