Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rettegek, hogy egyedül maradok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettegek, hogy egyedül maradok örökre. Szerintetek miért van, hogy nem jön össze semmi nekem?

Figyelt kérdés

Igazából még sosem volt normális, hosszú kapcsolatom. Kamaszkoromban beleszerettem egy férfiba, aki megcsalt, nagyon csúnyán elbánt velem. Évek kellettek, hogy kiheverjem. Aztán szerelmes lettem egy másik srácba, de ő is elhagyott nagyon hamar. Emellett randizgattam viszonylag sokat, de soha semmi nem sikerült, beléjük nem lettem szerelmes.. Iszonyatosan magányosnak érzem magam, és félek, hogy ez még nagyon sokáig így lesz. A családom és barátaim fantasztikusak, de nagyon hiányzik a társ. Minél jobban akarom, annál inkább nem sikerül. Vajon ez örökre így marad? Ennyire balszerencsés lennék?

22/L


2014. okt. 25. 12:29
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Magas vagy és vékony?
2014. okt. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

[link]

Ne görcsölj rá, úgy tuti nem jön össze.

2014. okt. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%

"Emellett randizgattam viszonylag sokat, de soha semmi nem sikerült, beléjük nem lettem szerelmes.."


Valószínű, túl válogatós vagy, próbáld megérteni, hogy senki sem tökéletes. A másik probléma ott lehet, hogy valamilyen jellembeli hibád van, ami miatt taszító vagy az embereknek. Érdemes lenne önvizsgálatot tartani.

2014. okt. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát ezeken a dolgokon én is elgondolkoztam egy párszor és alighanem nincs erre megfelelő és logikus magyarázat.

Vannak hasonlóságok a történetedből rám nézve.

Ha gondolod írhatsz és válthatunk pár üzenetet.


27/F

2014. okt. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen, sajna ez úgy van, hogy minél jobban akarod, annál inkább nem jön össze. Hagyni kell, hogy az élet menjen magától, majd jön valaki megfelelő, amikor nem várod :)


23/F

2014. okt. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hosszú történeted lehet én is ugyanettől félek, nekem a saját komplikáltágom (az agyam a lelkem és a testem is máshogy gondolkodik) miatt a vagy-vagy elvet kell kövessem majd, de ahhoz ok kedvem nem lesz, úgyhogy reménykedem.


De ha az átlagosnál érzékenyebb vagy, hát akkor kutya nehéz dolgod lesz, magamból kiindulva tudom. Egy érzékenyebb lelkületű ember sokkal durvábban szenved egy szakítától mint a többiek (nekik is rossz, de nem ennyire)

2014. okt. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#3-nak igaza van, próbálj egy kicsit magadba nézni, hátha sikerül megtalálnod a hibádat. Mert a leírásod alapján én elsősorban benned keresném a hibát. Lehet, hogy irreálisan magas elvárásaid vannak, vagy hasonlók. Ezt így ismeretlenül nem lehet megállapítani. Biztos volt valami fő oka is annak, hogy megcsaltak, és hogy a srác nagyon hamar elhagyott.


Ha sikerül felfedezni magadban a hibát, akkor úgy egyszerűbb lesz leküzdeni. Tudom miről beszélek ;) (22f)

2014. okt. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem értem, mi ez a "keresd magadban a hibát" vonulat manapság. Igen, fontos ismerni saját magad, de Istenem, senki sem tökéletes. Ha elkezdesz magadban hibát keresni és utána megerőszakolod a saját lelked, hogy megváltozz, mit érsz el? Például azt, hogy utána nem ugyan az az ember leszel. Megéri? Maradjon mindenki nyugodtan olyan, amilyen, ha nincsenek kifejezetten durva jellemhibái, akkor majd megtalálja a neki való másik személyt.

23/F voltam, #5

2014. okt. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Talán nem a bunkókra kellene nyálat csorgatni, és akkor nem lennél átverve. Persze tudjuk, a normális srácok unalmasak. Meg természetesen szétválogatod az agyad.

Nincs szánalmasabb annál, mint amikor egy fiatal nő nyávog, hogy nem talál normális társat, amikor konkrétan lósz.rt sem kell tennetek egy kapcsolatért.

2014. okt. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Túlgörcsölöd, ezt pedig az ellenkező nem képviselői megérzik. Ha mondjuk találkoznál egy olyan fiúval aki sajnáltatja magát, aki görcsösen akarna már barátnőt, aki rettegne a magánytól stb., ő neked szimpatikus lenne és azt gondolnád róla hogy megtaláltad álmaid hercegét? Ugye hogy nem.

Szedd össze magad. Ne keseregj, ne félj, mert minden egyes gondolatoddal és hiteddel saját magadnak teremted meg a holnapodat. Lazulj el, éld az életedet boldogan, sok baráttal, sok programmal, ápold a lelked, ápold a tested, sportolj, nevess, élvezz mindent. Lásd meg az élet szépségét, lásd meg a saját szépségedet. Ekkor majd olyan pozitív és gyönyörű lesz a kisugárzásod, hogy minden pasi észreveszi majd és nagyon fog nekik tetszeni amit látnak, nagyon jól fogják magukat érezni a társaságodban. Egy nap pedig eljön a várva várt találkozás is.

2014. okt. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!