Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nevetséges, ha alacsonyabb?

Figyelt kérdés
Szerelmes lettem...ez így nagyon szép és jó, de egy nálam minimum fél fejjel kisebb fiúba. Sokszor érdeklődött, hogy én mit gondolok róla. Tudja, hogy nagyon bejön nekem, de zavar a magassága. Ezek ellenére mégis részegen szerelmet vallott nekem. Hirtelen nem is tudtam rá rendesen reagálni és szerintem megbántottam. Azóta nem is beszélünk és rájöttem, hogy nagyon hiányzik. Mindenképpen bocsánatot szeretnék tőle kérni, de ha esetleg mégegyszer ilyen helyzetbe keveredek nemtudom mit válaszoljak. Szívem szerint vele lennék..minden porcikám arra vágyik hogy vele legyen, de alacsony. És ez zavar. Nagyon nevetséges, ha a fiú kisebb a lánynál? Sajnos nagyon adok mások véleményére, nemtudnék a beszólások felett elsiklani. Nagyon gáz?
2014. dec. 8. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem nevetseges, ha titeket nem zavar, de engem peldaul iszonyatosan zavarna.
2014. dec. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nemtom én normális embernek vallom, magam ezek szerint te nem ilyenekkel vagy körülvéve mert baromira nem gáz h alacsonyabb a fiú, a gáz az h minden stimmel és ilyen hülyeségeken képesek vagytok ti nők fennakadni :(
2014. dec. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A pasi érdekében remélem NEM jöttök össze. jaj kellene a francnak ilyen csaj, aki kifelé szereti mutogatni magát.
2014. dec. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Kedves hármas! Sajnos én ilyen vagyok, ismerem magam, tudom hogy nehezen fogadnám el, ha emiatt (is) bántanának. Sajnos sokat bántottak/bántanak nagyon nehezen heverem ki a beszólásokat, sőt szinte sehogy és nem szeretném, hogy esetleg ezen elússzon a dolog...

2014. dec. 8. 22:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha így érzel a srác iránt, akkor dobd a hülye sztereotípiákat. Nem is értem, hogy mi ez a hülyeség, azzal legyél, aki tetszik és szimpatikus.
2014. dec. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!