Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem nevetséges az, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem nevetséges az, hogy a nőknek intelligens pasi kell, jó diplomával, de hogyha a pasi sokat tanul vagy sokat dolgozik és nem ér rá elhagyják?

Figyelt kérdés

Ez nem ellentmondásos?


Az érthető lenne, hogy a nők olyan férfira vágynak, akik intelligensek, műveltek és céljaik vannak. És végeredményben ez azért is jó, mert el tudják tartani majd a családjukat.


Viszont a nők állandóan problémáznak. Egyetemeken is probléma egy párkapcsolatban, ha a férfi tanul és nem ér rá "foglalkozni a barátnőjével" (Már nevetséges számomra ez a kifejezés). Házasságban is probléma, ha egy férfi sokat dolgozik és nem foglalkozik a feleségével.


Én úgy látom, hogy már mindegy hogy egy férfi mit csinál. A nők nem értékelik a kemény munkát. Mintha iszonyú önzőek lennének és nem gondolnak bele, hogy ahhoz, hogy elérjünk valamit, azért tenni kell és időt kell rá fordítani.


2014. okt. 19. 15:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem aztán nem probléma, akarja a halál, hogy állandóan a nyakamon lógjon a másik!
2014. okt. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Akkor ezt most fordítsd meg. Ti miért vagytok képtelenek elviselni, ha a nő "nem ér rátok"
2014. okt. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A nők ösztönösen a biztonságot keresik, ami a mai világ az anyagi és létbiztonság. Ezért kell jól kereső és tanult férfi a házhoz, vonzóbb.

De ez valóban egy ördögi kör. Senki ki se mondta, h az élet egyszerű. Nem szabad átbillenni egyik oldalra se, ügyesen kell egyensúlyozni :)

2014. okt. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

az nekem abszurdabb, hogy intelligens pasit akar de egy zacskós levest hülye megcsinálni.Bár oké,mindig a férfi az értelmesebb,de azért

okos nőt egyet ismertem,az meg hát,minden volt csak szép nem.

2014. okt. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Költőnő? ***** válasza:

Nem szabad sztem ennyire végletesíteni. (sztem) normális esetben a nő is tanul/dolgozik de muszáj egymásra is időt fordítani.

Az én hitvallásom az h nehéz megteremteni bmiben az egyensúlyt, de a boldogságunk érdekében érdemes törekedni rá.

2014. okt. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem annyi a fontos, hogy vasárnap legyen szabad, az nem zavar ha "normál munkaidőn" kívül is felveszi a telefont vagy tárgyalása van. A párommal gyakran megyek külföldi tárgyalásra és nem problémázok rajta.
2014. okt. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Bár oké,mindig a férfi az értelmesebb"


Ezt te sem gondolhatod komolyan. :D Szakadok.

Felsorolni nem tudnám, hány olyan buta hímneművel találkoztam, akit kb. egy laza sport lett volna porig alázni bármilyen intelligenciát követelő témában...

2014. okt. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7-es: nőben nem találtál olyat? teljesen független a nem, mindenben szinte, a kérdés is olyan, h simán van ez fordítva is.
2014. okt. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én pontosan tudom, hogy egyénfüggő. :) Minden variációval találkoztam már.

Csak azt akartam megcáfolni, amit az egyik előttem szóló írt (hogy MINDIG a férfi az értelmesebb).

2014. okt. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
akkor jó, nem szóltam semmit, ebben egyetértünk, majd rájön a kérdező is talán egyszer, csak gondolom most a csaja ba**ogatja, s zavarja. :) majd megoldódik kérdező, nyugi.
2014. okt. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!