Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 éve vagyunk együtt, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éve vagyunk együtt, miért nem mutat be a barátainak?

Figyelt kérdés
Már egy éve vagyunk együtt a barátommal, de a barátainak nem mutatott még be, ami nekem elég fura. Mindketten harminc felettiek vagyunk. Nagyon rosszul esik, mert pl. hétvégén is az én ismerősömnél voltunk és szinte az összes fontos barátomat, ismerősömet ismeri már. Mást is zavarna a dolog? (Szüleit egyszer láttam, vidékiek és nem jó a kapcsolata velük.. az enyémmel heti/havi szinten simán találkozunk.) Elvileg komolyan gondolja a kapcsolatunkat.. többször, több mindent átbeszéltünk már. Kérdeztem miért nem, arra az volt a válasz, hogy Teréz anyának is sok lenne, ha mindenhova elmennék vele.. a csupa csajbuliba, ahol ott is alszik.. mert mint tudvalevő, már mondta, hogy mindig ott alvós a dolog.... csak engem akaszt ki ez a dolog?

#mutatás #barátainak
2014. dec. 8. 22:30
 1/3 anonim válasza:
Engem is kiakasztana.. De lehet hogy szégyelli őket előtted.
2014. dec. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vagy engem szégyell előttük.. csináljam én is ezt vele? Mármint, hogy nem viszem magammal az ismerőseimhez, barátaimhoz.. szervezzek valamilyen bulit és aludjak is ott?
2014. dec. 9. 07:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Facebookon ismerősöd? Ott jelzi, hogy kapcsolatban van? Mit mond, mesél az ismerőseinek rólad?
2014. dec. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!