Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Mit szolna 2honap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mit szolna 2honap után?

Figyelt kérdés
Szeptemberben szakitottam a barátommal 1.evig voltunk egyutt. neha voltak veszekedesek de jol elvoltunk. szakitottam vele mert meg tetszett mas es meg szerettem..es akkor nem èreztem a baratom irant semmit..es feltekenykedett es persze okkal. de rá jöttem mar par hónapja hogy szeretem es folytatni szeretnem vele. fèlek hogy mit mondana igy több mint 2.hónap után.
2014. dec. 8. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Én tuti elküldenélek. Ha tényleg szeretted volna akkor nem csináltál volna vele ilyet.
2014. dec. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha van egy kis esze, nemet fog mondani, mert mi lesz, ha megint megkedvelsz valaki mást? O.o
2014. dec. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Késő bánat, eb gondolat. Bizony az exem is így járt, és utána kérdezgette, hogy miért nem kezdjük újra, és miért nem akarok már megbízni benne. Nos a válasz a kérdésed leírásában rejlik. Persze nem vagyunk egyformák. Szóval ha nagyon akarod őt, és van elég gerinced, akkor állj elé és mond el neki nyíltan, hogy mit érzel.A tanácsom ehhez még annyi, hogy reméld a legjobbat, és számíts a legrosszabbra .
2014. dec. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

soktól függhet ez... akarná szerinted a volt barátod a dolgot? érezhet még irántad valamit? biztos vagy benne, h szereted őt? ha igen, menj vissza hozzá, egy próbát megér - és próbáld meg, h ne hű maradj, mert ha működik, akkor az csak jó lehet :) ha nem működik, legalább kiderül újra... de még mindig jobb (szerintem) újrapróbálni, mint élni a tudattal, h mi lett volna, ha...


az ex kérdés nehéz ügy, de nincsenek szabályok

2014. dec. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én még akár össze is jönnék veled, hogy aztán egy hónap múlva közöljem, ja, bocs, mégsem kellesz!


Tudod, kinek az érzéseivel játszogass!

2014. dec. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!