Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek az izzadságszagával?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek az izzadságszagával?

Figyelt kérdés

Pasim szex közben szörnyen izzad,nekem meg rendesen orrcsavarónak hat az ő izzadságszaga. De hát szex közben nem küldhetem tusolni,mert pl. azelőtt megteszi, de úgyis..

Ráadásul az íze sem jön be,olyankor még az sem jön,hogy megousziljam bárhol is,annyira sós.

Valakinek hasonló tapasztalata? hogy kezeltétek a szitut??



2014. dec. 9. 08:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
30%
Ezen semmilyen dezodor, vagy étrend nem fog segíteni. Ez hülyeség. Itt arról van szó, hogy egyszerűen nem passzoltok össze, ahogy már írták "nem működik a kémia". Sajnos ez van, ezen SEMMI nem fog segíteni, és előbb utóbb megundorodsz majd tőle. Belemehetnénk abba a dologba, hogy mit jelent a szimpatikus idegrendszer, stb, de nem hiszem hogy itt segítene. Vagy megszokod (nem fogod tudni) vagy.... a te döntésed.
2014. dec. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Bence_ ***** válasza:
89%

Ha valóban csak neked nem tetszik a szaga akkor az nem véletlen.

Gyereknemzés előtt ezt a dolgot jól járjátok körbe.

2014. dec. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Jaaa, a gyerek is büdös lesz!
2014. dec. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
66%
jaj menjetek már ezzel a kémia hülyeséggel! más dolog az, ha valakihez nem vonzódsz, nem tetszik a saját természetes szaga, mint az, ha valaki konkrétan BÜDÖS és rosszul vagy tőle. tusolás után 10 perccel büdösnek lenni sehogy se normális.
2014. dec. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
65%

Ez nem a kémia hiánya.

Izzadásproblémát hormonzavar okozhat pl.

Van a gyógyszertárban egy erre kiváló szer, sulocio antisudolica a neve(lehet, rosszul írtam), elég rendesen meggátolja az izzadást, én nyáron használom néha dezodor mellé, mikor a 40 fokban fél óra után elpárolog a dezodor

2014. dec. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
80%
Noha #11-est 30%-ra osztályoztátok, én vele értek egyet. A "még a szagát sem bírom" kifejezés pontosan az ilyen esetekből született.
2014. dec. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Az izzadság szaga és a bőrön keresztül kiválasztódó és párolgó hormonok , ferromonok, tesztoszteron, stb hat a partnerre negatívan, vagy pozitívan. Akik "nem passzolnak össze" azok kvázi büdösnek érzik a partnerüket. Belemehetnénk tudományos alapon, de csak az értetlen lepontozás volna ahogy a példa is mutatja. Semmilyen dezodor, vagy gyógyszertári szer ezen nem segít. Le lehet pontozni, de azt is kétlem hogy az ide írogató (lepontozgató) tizenévesek egyáltalán tisztában vannak-e ennek a dolognak a hátterével,és működésével.
2014. dec. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! Talán a kémia hiánya, talán egyéb oka van. Még nem tudom.

Kapcsolatunk elején nem volt ilyen jellegű probléma, akkor nem éreztem az izzadságát kellemetlennek,pedig akkor sem voltam fülig szerelmes belé.

Nagyon sajnálnám,ha olyasmi lenne,amivel hosszútávon szinte lehetetlen létezni,mivel minden egyéb szinte tökéletesen passzol köztünk. :(

2014. dec. 22. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!