Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen az exem? Mit akar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen az exem? Mit akar?

Figyelt kérdés

Júliusban szakítottunk, de utána rájöttem, hogy vissza akarom kapni. Kétszer találkoztunk, majd utána írt egy levelet facen, hogy hagyjam békén és letiltott.

Egy hónapja összefutottunk, nála aludtam, megbeszéltük h találkozunk, napokig beszélgettünk telefonon, majd egyszercsak nem vette fel a telefont, hiába hívtam, írtam neki, emailt is írtam stb.

Elmentem hozzá, a lakótársa letagadta h otthon van. Elmentem a munkahelyére, ott sem volt, mikor visszamentem már fel sem vették a kaputelefont.

23/F


2014. dec. 9. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálam alap szabály, hogy ha egyszer VÉGE van valaminek, akkor annak VÉGE kell hogy legyen: nem keressük egymást, megvonok mindenféle kommunikációt és a köszönésen kívül semmiféle bájcsevejre nem pazarlom az időmet a szakítás pillanatától kezdve. Amit te csinálsz, az szánalmas. A lány nem tudja eldönteni, hogy mit akar, neked meg eszedbe sem jut az, hogy tovább lépj. Ha őt akarod, akkor a legjobb megoldás az, hogy nem foglalkozol vele. Ha ő is akar, akkor a sors keresztezni fogja az utatokat. Ha nem, akkor pedig minél gyorsabban túl kell rajta lépned, még ha fáj is, mert az élet túl rövid ahhoz, hogy folyamatos szomorkodással elcsesszük! Ha pedig valami nagyobb városban élsz, akkor könnyebben lehet szórakozni, mint ahogyan azt sok ember elképzeli... Sok lány vágyik törődésre! ;)


22/F

2014. dec. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Rbomb ***** válasza:
Vagy van valakije azóta és azért,vagy mert egyszerüen nem akar veled lenni.Még ha személyesen ezt nem is volt képes megmondani.Egyszerübb számára ha személyes kontaktus nélkül (nem veszi fel a telefont,nem ír,nem válaszol stb.) leráz téged.Neki is könnyebb és ha bele gondolsz neked is igy lesz könnyebb az érzelmi szálaktol megszabadulni idővel.Mivel vele ilyen körülményekkel nem sok jövőtök van.Célszerübb lenne ismerkedned másokkal.A ledózerolt épületet nagyon nehéz újra építeni ugyan abból a törmelékböl.
2014. dec. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a bábja vagy
2014. dec. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!