Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy a mostani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a mostani kapcsolatomban olyan dolgok is alapnak számítanak, amelyek valójában nem azok, mégis nélkülük nem lennék párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Mármint úgy értem hogy a mostani barátnőm elég nyitott.


Szereti az orált, az anált, otthoni videó, kölcsönös fenéknyalás stb.


Viszont, ha mondjuk valami miatt nem lennénk együtt, én ezek nélkül már nem is kezdeményeznék kapcsolatot.


Imádom szeretem meg minden, tényleg, de nekem pl. a hátsó behatolás egyfajta szeretetkifejezés is, és én nem értem amikor itt olvasok a kérdéseket hogy a lányok nem szeretnek orálozni, meg análozni..


Nincs velük gondom, mert nekem van párom, csak elgondolkozok, hogy ha nekem ilyen igényeim vannak akkor másnak is lehetnek.


Vagy nektek erről mi a véleményetek?


2014. dec. 9. 14:02
 1/9 anonim ***** válasza:
hát ha a kereslet és a kínálat találkozik akkor minden rendben...ha meg nem passzolnak össze a párok minden téren abból gond lehet és szakítás...bizonyos fokon mindig kell a kompromisszum...csak nem mind1 mennyi...
2014. dec. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Épp az imént tettem fel egy kérdést azzal kapcsolatban, hogy szeretik-e a lányok, ha a feneküket izgatja a pasijuk az ujjával. Nagyon kis százalékban érkeznek igenlő válaszok. Nem tudom, hogy mi lehet a probléma, talán az, hogy sztereotípiák terjengenek az análról. Az orálról nem tudok nyilatkozni, azzal kapcsolatban még nem volt negatív tapasztalatom. A lányok szeretnek cumizni és a legtöbb lány szereti, ha kinyalják. Egyébként meg miért keresnél oldalast, ha steak-et eszel? ;) Ha mindent megkapsz, nem kötelező beérni kevesebbel. Csak nehogy hozzászokj a jóhoz és téged pattintsanak!
2014. dec. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Engem az otthoni videó nem izgat, meg a kölcsönös fenéknyalás. Én szívesen csinálom a barátnőmnek, de neki nem hagynám. Azért eléggé elszomorodnék, ha valaki kijelentené, hogy análról szó sem lehet.
2014. dec. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg kell lennie egy kapcsolatban egy egészséges kompromisszumképességnek, de annak is, hogy tiszteletben tartjuk, amitől a másik óckodik, nem forszírozzuk, hanem élünk anélkül.


Én például kifejezett ellenérzéssel viseltetek az anál irányában, és nem is tartom reálisnak, hogy ez már "alapkövetelmény".

2014. dec. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem alap, de így hogy most van, nem se most se később nem fogadnám el, ha nincs.
2014. dec. 9. 14:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem mindenkinek vannak olyan igényei, mint az anál és a fenéknyalás.
2014. dec. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

nem igények.


Kipróbáltuk őket... tetszik... és már úgymond az "életem" része. És ha nem lenne hiányozna, annyira, hogy úgyis találnák módot rá, hogy pótoljam.

2014. dec. 9. 15:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez normális, akinek van rá lehetősége, egy tönkrement Porsche után nem egy Trabantot fog új autónak választani. Ha új barát után kellene néznem, én sem olyan embert választanék, aki mellett le kell mondanom dolgokról, amiket most élvezek, tök mindegy, általában alap dolognak számítanak-e ezek egy kapcsolatban, vagy sem.
2014. dec. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tudod vannak, akik ezt valamért elutasítják, pl. nekik ez teljesen kizárt s erőltetni sem szabad, aztán van, aki kipróbálta, de nem jött be neki. Ezeket el kell fogadni, mert van ilyen is. És olyan is, hogy a fiú/férfi ezeket nem igényli. Viszont, ha neked ezek már elképzelhetetlenek, akkor csak olyan lánnyal kéne majd, persze csak ha úgy alakulna, összejönnöd, aki bevállalós s nyitott. Viszont ehhez meg kitartás kell meg szerencse is, főleg, hogy elsőre nem mindig derül ki ez.


Nekem sosem okozott gondot, bár az análba úgymond később vezettek be, de nem bántam meg, Párom örömére, igaz mikor összejöttünk Ő úgy volt vele, hogy barátnővel nem, de mondtam Neki, hogy nem gond nekem, sőt szeretem is.

Pl. a Párom baráti körében van olyan srác, aki szereti a mély torkozást, csak is olyan lánnyal jön össze, akinek nem gond ez.


Szerencsére nekem sem gond, hisz a Párommal már nem keresgélünk, megtaláltuk azt mindketten, akit úgy szeretünk, fogadunk el, amilyen, nincs tabu, se le/beszabályzás.


N

2014. dec. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!