Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat érzelem nélkül?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban vagyunk pár hónapja, de rendszeresen találkozunk, beszélgetünk, chat, telefon, stb. Igazából jól érzem magam vele, szerintem ő is velem, de ennyi, semmi többet nem érzek iránta. Nem vagyok a nagyon nyálas-romantikus fajta, de pl. kb. 3 hónap alatt még egyszer sem mondtuk ki egymásnak, hogy "szeretlek".

Szerintetek hagyjuk egymást? (én 28f, ő 24l)


2014. dec. 9. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát a távkapcsolat amúgy is necces, de ha nem is szeretitek egymást na akkor semmi értelme
2014. dec. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát akkor tényleg nem szeretitek egymást, de mondjuk kérdezd meg magadtól ha most elhagynád, mennyire hiányozna és kibírnád-e nélküle? Ha igen akkor jobb is hagyni.
2014. dec. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
3 hónap kevés idő.. és am se kell úgy ömlengeni, mint másoknak. én is hasonló vok mint te :) nyugi, majd kialakul, vagy nem, ez az élet rendje.
2014. dec. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!