Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom miért a szakítással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom miért a szakítással fenyegetőzik, ha bármi bajom van, vagy féltékenység akármi, hogy ha nem hagyom abba? és annyival nyugtat csak meg, hogy azt mondja ez nem így van

Figyelt kérdés
de bárhova megyünk, mindenkivel flörtöl, miattam nem vesz le egy lányt az iwiwjéről, még akkor sem ha szakítunk, és amúgy mondja, hogy szeret. ezen kívül másban ezt nem látom.
2010. febr. 1. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Azért mert úgy hiszik, ez a szabad mozgástér megilleti őket...
2010. febr. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
86%
Tedd próbára, h ő hogyan viselkedne fordított esetben, amikor te flörtölgetsz másokkal... Utánna meg tudjátok beszélni, h ez mindkettőtöknek rossz, szóval változtatni kell...
2010. febr. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

ha én flörtölgetek, több órás a veszekedés, napokig felhozza

de ha ő, csak letagadja, hogy csak kedves volt és nem csajozik és ne idegesítsem mert elhagy

és ha azt mondanám, rendben akkor tényleg vége is lenne

2010. febr. 1. 12:20
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
azért mert rájött, hogy téged ezzel tud sakkban tartani. mert ha mondjuk féltékenykedsz csak benyög egy ilyet: hogy ha így folytatod szakítunk, és te máris el dobod az elveidet és csöndben maradsz. erre rájött, így ő most már azt csinál amit akar. állj a sarkadra és mikor legközelebb ilyet mond csak kérdezd meg: te most fenyegetsz? erre kíváncsi lennék milyen választ ad. és ha azt mondja komolyan gondolja, akkor mondd, hogy jó. Erre se számít, ekkor két lehetősége van vagy tényleg szakít, de akkor nem is szeretett igazán, vagy rá jön, hogy már nem fenyíthet ezzel, és akkor visszavesz.
2010. febr. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
hát akkor azt mondom, hogy az én páromnak addig volt kint hogy egyedülálló, miközben én már voltam nagyon rég óta, ameddig azt nem mondtam, hogy ezzel mélységesen megaláz. ha nem írja ki, h kapcsolatban, akkor legalább vegye le...a többi nővel ő si flörtöl állandóan, ezzel nem tudok mit kezdeni, de már nem szólok, tudom, hogy az csak annyi, de nem tesz komolyabban semmit...
2010. febr. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

ha belemegyek abba, hogy vége, tényleg vége lesz, mert ő váltig azt vallja, hogy én csak idegesítettem

abszolut nem látja, milyen rossz egy lánynak, ha más lányok előtt le se sz*rják. az iwiwjén is a csaj annyit lát, hogy hi-hi felvett engem a pasid :) bejövök neki :)

és nem szedi le ha elhagyom akkor se!!! a másik csaj fontosabb aki vagy 200 km-re van ráadásul?

2010. febr. 1. 14:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj én ezek után úgy ott hagynám mint macskát sza*ni. Persze tegyük hozzá, hogy eddig minden komoly kapcsolatomban "én hordtam a nadrágot" :)
2010. febr. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

ha te csak idegesíted, akkor nem szeret. Nem érted? Világosan látszik, hogy nem szeret. Bár nem halljuk a másik oldalt, mert az is lehet hogy tényleg minden apróságon kiakadsz ezt nem tudhatjuk.


De először is aki ezzel fenyegetőzik, hogy elhagy az egész biztosan nem szeret. Másrészt meg nem látod milyen gátlásokat ültet beléd? Elhiteti veled, hogy mindennek te vagy az oka, nyilván még annak is, hogy más csajokkal flörtöl, valamint hogy te idegesítő vagy. NEM SZERET TÉGED. sajnálom..

Amúgy érdekes csajok lehetnek ha valaki bejelöl valakit iwiwen az azt jelenti, hogy ismeri nem pedig azt hogy bejönnek neki. Vagy csak én vagyok ilyen maradi vén 21 éves, aki arra használja az iwiwet amire való?:)

2010. febr. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!