Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A depresszió miatt távolodok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A depresszió miatt távolodok el a férjemtől?

Figyelt kérdés
Mióta depis vagyok csak negativ érzések jönnek a férjem irànt. És nem tudom hogy ez most a dpitöl van vagx màr nem szeretem. 13 éve vagyunk együtt.
2014. dec. 9. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. dec. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Attól függ mitől vagy depressziós. Én is hasonló problémával küzdök sajnos.
2014. dec. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
biztos közre játszik a depresszió.
2014. dec. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A depresszió ilyet okozhat. Én ezért mentem szét a barátnőmmel szóval légy óvatos. Pszichólogust keress fel mindenképpen. Hidd el ha depis vagy nem tudod az erőfeszítéseit értékelni és ellököd magadtól. Nálunk is ez volt aztán egyszer borult minden. NAGYON KOMOLYAN KELL VENNI A DEPRESSZIÓT!
2014. dec. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen. Ellököm magamtól pedig figyelmes probàl segíteni de màr ez is idegesít. Beszélgetni sincs kedvem vele sokszor. És màr a sexet sem kívànom. De nem csak vele vagyok ilyen. A többi csalàdtagommal is egyszerűen idegesit ha àt jönnek hozzànk. Mindig egyedül akarok lenni mert akkor nyugodt vagyok. Kértem màr időpontot dokihoz. De csak januàr 26 àn tud fogadni.
2014. dec. 9. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!