Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhanyagolt nők?

Figyelt kérdés

Vannak olyan nők akik adni is tudnak a férfinek és csak akkor várnak valamit ha ők maguk is adnak?

Vannak olyan férfiak akik tudnak a nőnek őszínte szenvedélyt adni úgy,hogy a nő csak szétteszi a lábát, de egy húslevest már nem főz meg csak rinyál egész nap és semmi sem jó neki.

Aztán meg el van hanyagolva ha már csak a figyelmed87%-át élvezi.

Elnézést kérek a kivételektől, nem vagyok soviniszta, de eddig csak olyan nőkbe futottam akik önzőek aztán meg sírnak, hogy miért nincsenek megbecsülve.


2014. dec. 9. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
mindenki önző a nők érzelmesebbek igy az önzőségük is jobban csattan rajtad ha közel állsz hozzá
2014. dec. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nézd,sok ilyen nő van valóban,mint ahogy sok ilyen férfi is.Mindkét nem jelentős százalékban így viselkedik sajnos,tisztelet a kivételnek!Ahhoz,hogy normális párt találj,olyan közegben is kell mozognod,ahol viszonylag értelmes,és érzelmileg érett emberek vesznek körül.Ez nyilván nem könnyű feladat.

Egyébként én nemrég nagyot csalódtam,és azt tapasztaltam,hogy hiába voltam odaadó és lelkes egy adott féfival szemben,mostanra még konkrétan le is néz.Ami nem kicsit fáj.Ez van sajna.

2014. dec. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

akkor lesz ilyen veled egy nő ha hagyod,hogy a fejedre nőjön.

de vegyük sorba-

1.ez nőknek szól.

2.nem mert belelankad a farkam,főleg ha még a képe is kelletlen,plusz ha éheztet és még rest is,akkor kivágom a fenébe.

3.ez a tipikus női hatalom átvétel,érzelmi zsarolás és a férfi kontroll vesztésének egyenes következménye.

2014. dec. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!