Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg sokan örülnének egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg sokan örülnének egy ilyen kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Ahol csak annyi a probléma, hogy a pár férfi tagja azelőtt csak prostikkal volt együtt, illetve nem vállalja fel a kapcsolatotokat az ismerősei, rokonai, barátai előtt. Állítólag sokan örülnének, ha csak ennyi lenne a gondjuk, mert ez nem nagy ügy... és a bolhából csinálok elefántot. Szerintem meg éppen elég nagy ügy. Szerintetek?

2014. dec. 9. 21:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem o akar csinalni elefantbol bolhat :D
2014. dec. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom ki örülne egy ilyen kapcsolatnak, salgótarjánban a dakoták max
2014. dec. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
2-essel értek egyet...
2014. dec. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez a szememben nem számít kapcsolatnak,de nem is kéne,bocs.
2014. dec. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%
A prostis dolog tényleg nem nagy ügy, felvállalni meg azért illene a másikat, legalább úgy említés szinten, én nem ragaszkodom ahhoz, hogy mindenkinek kötelező jelleggel be legyek mutatva személyesen, de szóban azért nem árt. :)
2014. dec. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Mert szerinte mással majd több probléma lesz, és egy kapcsolatban rohadt sokat kell tűrni mindkét félnek ha együtt akarnak maradni.
2014. dec. 9. 22:03
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát.... szerintem igenis nagy ügy. A prostik 1 dolog, az is kellemetlen, de az a múlt, amit nem tud megváltoztatni, de kaphat esélyt. Viszont az nagyon is a jelen, hogy nem vállal fel. Nekem sem tetszene.
2014. dec. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nem bemutatásról van szó, hanem említés szintjén sem tudtak rólam. Senki.
2014. dec. 9. 22:05
 9/23 anonim ***** válasza:
95%
A pasid csak így akar rávenni, hogy vele maradj de neki ne kelljen megerőltetnie magát... Egy rendes kapcsolatban szerintem olyan _rohadt sokat_ azért nem kell tűrni, illetve te döntöd el mindig, mennyit akarsz tűrni és mi az amikor már elég, ha nagyon nem tetszik valami, lépj tovább, hacsak nem vagy 45 éves, nem lesz olyan iszonyú nehéz dolog jobb partnert találni.
2014. dec. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Kéne a fenének egy ilyen kapcsolat. Kérdező, igazad van, ez nagy ügy. A múlttal nem lehet mit tenni, de az megbocsáthatatlan, hogy nem vállal fel. Nálam ez kizáró ok.
2014. dec. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!