Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme úgy egy kapcsolatn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme úgy egy kapcsolatnak, hogy tudom, hogy nem vele akarom leélni az életem?

Figyelt kérdés

Jó, hát csak 17 éves vagyok, meg csak 3 hónapja vagyunk együtt, de most így hirtelen felmerült bennem ez a kérdés. Jól megvagyunk meg szeretjük egymást, de a barátnőmék (ő és a barátja) is azt tervezgetik, hogy majd összeköltöznek, meg már megbeszélték, hogy melyikük mennyi gyereket szeretne, meg ilyenek. Én meg azt az egyet biztosan tudom, hogy (bár tényleg szeretem a barátom), de nem vele akarok majd élni, gyerekeket szülni...

Szóval szerintetek?


2014. nov. 30. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de még ne gondolkozz ilyesmin. A többieket meg ne figyeld.
2014. nov. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tapasztalatnak mindenképp jó.
2014. nov. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Van.

Nem kell holtomigland-holtodiglant gondolkodni. Attól még lehet szeretni a másikat. Lehet tapasztalatot szerezni és ha érzelmileg érettek vagytok, akkor később lehettek barátok, akik jól ismerik a másikat.

Ennyi idősen szerintem kicsit butácska, aki már a gyerekekről meg egyebekről ábrándozik. A mában kell jobban élni, mert mire eljön a gyerekvállalás ideje, addig kitörhet akár a III. világ háború is.

2014. nov. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor miért vagy vele?
2014. nov. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van, az, hogy jól érzitek magatokat együtt pl., nem?
2014. nov. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem ennyi idősen eszembe se jutott ilyenen gondolkozni. (szerencsére) mert ez azért fel tudja kavarni a dolgokat. De engem érdekelne, hogy miért gondolod így a dolgokat? Azzal talán magadnak is megválaszolod a kérdésedet.
2014. nov. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!